Chodíte v teto době na dětská hřiště?

Anonymní
26.3.21 18:04

Chodíte v teto době na dětská hřiště?

Ahoj, chodíte v teto době na dětská hřiště? Nechavate děti hrát si s jinými? My dnes byli se synkem na hřišti, hrozně hezky si hrál s jiným chlapeckem na písku, měla jsem radost, je to snad poprvé co měl takto s nějakým jiným dítětem kontakt. Ale teď sedím a přemýšlím, co když byl chlapeček nakažený covid, co když nakazil malého, ze jsem ho neměla nechat si s nim hrát :-( ach jo, už z toho silim…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
26.3.21 18:08

Nechodíme, přijde mi to jako fest úlet. U nás jsou hřiště zavřená, jih Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5180
26.3.21 18:15

Nechodíme, když už, tak jen když tam nikdo není a když někdo přijde, většinou odcházíme. Ale situaci, kterou popisuješ, jsem už párkrát zažila a se sebezapřením, pokud se syn s dítětem vyloženě spřátelí (z nějakého důvodu když neodrejdeme hned, jak přišli), tak už ho nechám, protože je to podle mě strašně důležité pro nácvik socializace.

Naprostá většina maminek vůbec neřeší, když se na nás jejich dítě úplně zbytečně lepí. Zbytečně, tím myslím to, že ne že by si hrálo s náma, ale pořád za náma leze. Jdu na jinou prolézačku, abych nebyla tak blízko a dítě prileze za námi. Tak jdu jinam a dítě zase prileze za námi…

Příspěvek upraven 26.03.21 v 18:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9403
26.3.21 18:16

Chodim, kdyz je prazdy. Ven chodime s moji nejlepsi kamaradkou a jejima detma, to musi mym detem jako kontakty docasne stacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30778
26.3.21 18:26

Chodíme, hřiště u nás nejsou zavřená. A když někdo přijde, tak neprcháme :lol: Roušku nosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
26.3.21 18:26

Ne, je to risk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75785
26.3.21 18:30

My chodime, ale jsme horni dolni, takze se nam jeste nestalo, ze by tam přišel někdo další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19657
26.3.21 18:33

U nás je to jedno, jsme na vesnici, děti spolu stejně běhají kolem domů, takže je šumák, jestli spolu budou na hřišti nebo ne. U nás jsou cesty jedno velký hřiště. Nemám srdce držet děti doma, aby se koukaly z okna na ostatní, jak si hrají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
26.3.21 18:33

Tak nechodit ani na hřiště a nedovolit dítěti hrát si s ostatními… to už je fakt horší postižení než celý covid!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
26.3.21 18:43

Chodíme pouze, když na hřišti nikdo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
26.3.21 18:48

My nechodíme, ale mám strach, jaké následky to bude mít na děti, kterým je 2 - 3 roky, v září půjdou di školky a v životě neviděli jiné dítě. Syn má 2,5 roku a jsem ráda za to, že má aspoň 2 starší sourozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
26.3.21 18:51

Chodíme, na lesní hřiště, dopravní či klasická herní.
Vím, že by se nemělo, ale už ta omezení po roce přestávám dávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:51

Tahle diskuse není vypovídající. Naprostá většina maminek chodí i na brutálně narvaná hřiště viz. foto ze včera, kdy na 1 pražském hřišti bylo nekecám cca 100 lidí. Anonym, foto z místa bydliště.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:54

Ještě to foto. Je to z dálky a není to moc vidět, ale byl to masakr.

• Citovat
  • Nahlásit
75785
26.3.21 18:56

@Alriga Tak jelikož u nas zadne jine deti nejsou, tak to neni o tom, ze bych to detem nechtela dovolit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat