Noční bolesti bříška u batolete

1004
22.3.21 05:29

Nocni bolesti briska u batolete

Prosimvas maminky, nemate nektera zkusenost? Dnes jsme opet vzhuru uz od 3 od rana. Dcerka (18 mesicu) ma posledni dobou v noci bolesi briska. Hystericky breci, sviji se a prdi. Vubec nevime cim by to mohlo byt, nic jsme nemenili, ji porad to same. Porad jeste poje UM, tak ze by to bylo z toho? :think: Kdyz byla mala, tak na bolesti briska trpela, ale to pak s tim ctvrtym mesicem odeznelo a byl klid.. Jsem z toho uz zoufala, premyslim jestli s ni nekam nedojit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62830
22.3.21 06:05

@klenott k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
22.3.21 06:11

U nás toto byl priznak růstu zubů. Dvě tři noci a pak jsem si všimla že vylezly dve 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
22.3.21 07:12

U nás taky provázely bolesti bříška růst zubů. Většinou se k tomu přidal ještě průjem a strašné opruzeniny. Měly to tak obě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
22.3.21 07:15

Obcas to mame, taky jsem si rikala, ze se nic nezmenilo v jidle, no pak jsme zjistili, ze to je po cemkoli, co souvisi s hruskou (presnidavka, kapsicka, syrova, tycinka…) krouceni, prdeni plac…takze bud ma taky neco, co ji takhle vadi, muzete zkusit vyzkoumat, nebo se porad s dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
22.3.21 07:25

Taky bych tipla zuby. Dcera vždy břichabol, průjem, opruzeniny… až teď na spicaky, ty se projevují nechutnou protivnosti, zlatý průjem… jinak může vadit cokoliv v jídle. To, že jste nic nezměnili, neznamená, že se nezměnilo něco u ni. Alergie a intolerance se vyvíjí. Syn mel špatné období, pak dobré, teď zas špatné, které se už ale snad začíná zas lepsit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
22.3.21 12:15

Kromě toho, že se alergie vyvíjí, může být taky zkřížená. Takže jí teď může vadit nějaká potravina, protože zrovna něco vykvetlo (aktuálně bříza, apod). Ale spíš bych si tipla taky ty zuby :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
22.3.21 12:55

Ahoj, nás syn trpěl na prdy od malička. Nyní má 20 měsíců a je pravda, že vždycky, když mu rostou zuby, tak se zhorší i bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat