Chození na wc u partnera

Anonymní
27.7.21 10:03

chození na wc u partnera

Ahojky, jdu na vás s dotazem. Je mi 18 a mám už nějaký ten měsíc přítele. Když u něho spím, strašně se stydím jít na wc na velkou. Vždy jsem si musela odskočit někde v obchodě apod. On to u sebe neřeší a narovinu mi řekne, že teď jde a hotovo. Já s tím mám ale problém. Jak to mám řešit? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3690
27.7.21 10:04

:lol: haha, chapu…nijak, zvyknes si :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10810
27.7.21 10:07

A co mu to neříkat a normálně jít? Nebo ti stojí za dverma a čeká až vylezes a ptá se co si tam dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 10:17

Vůbec bych neřešila, pokud to má být dlouhodobý vztah, tak si zvykneš. Překonej to poprvé a potom už to bude v pohodě :D Přítel to evidetně taky bere jako úplně normální věc, za co by ses ty měla stydět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
27.7.21 10:19
@Anonymní píše:
Ahojky, jdu na vás s dotazem. Je mi 18 a mám už nějaký ten měsíc přítele. Když u něho spím, strašně se stydím jít na wc na velkou. Vždy jsem si musela odskočit někde v obchodě apod. On to u sebe neřeší a narovinu mi řekne, že teď jde a hotovo. Já s tím mám ale problém. Jak to mám řešit? :mrgreen:

Chápu, měla jsem to to samé, chce to čas a co nejvíc společně stráveného času než si zvykneš :)
Jinak doporučuju jestli má záchod s koupelnou, tak chodit před koupáním na WC..to není tak nápadný a mohlo by ti to pomoci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
101
27.7.21 10:19

Nemusíš oznamovat s fanfárami, že jdeš na velkou. Prostě jdi. :D je to normální věc a očividně tvůj přítel to tak i bere, tak se nestyď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
27.7.21 10:21

:mrgreen: To znám… Ani nevím jak dlouho trvalo než jsem si tam normálně došla. Teda když už jsem musela, tak jsem šla, ale bylo mi to dost nepříjemný. Asi to bude chvíli trvat než se víc otrkáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
27.7.21 10:26

To se poddá časem, připomnělo mi to vývoj vztahu, co jsem kdysi četl:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4738
27.7.21 10:32
@rmot píše:
To se poddá časem, připomnělo mi to vývoj vztahu, co jsem kdysi četl:

Je to rádoby vtipné, díkybohu ne každý má partnera, který se projevuje takhle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7598

On ví že chodíš kadit, tak se nestyd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161

Pokud má umakartové jádro, tak bych z toho asi taky měla trauma :-). Požádej ho, ať si pustí hudbu a jdi na to - časem z toho budete mít veselou vzpomínku :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
27.7.21 10:33

Tím si prošla asi každá. :lol: Naprosto tě chápu ale neboj, jednoho dne to překonáš a už se nebudeš ani stydět. I když mám kamarádku, která s přítelem bydlí už 2 roky a do dnes si před ním ani neprdla. 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23392
27.7.21 10:36
@meduzka23 píše:
Tím si prošla asi každá. :lol: Naprosto tě chápu ale neboj, jednoho dne to překonáš a už se nebudeš ani stydět. I když mám kamarádku, která s přítelem bydlí už 2 roky a do dnes si před ním ani neprdla. 8o :lol:

Tak já jsem si před mužem neprdla nikdy a to se známe přes 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
27.7.21 10:38
@Klopotkova píše:

Proč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
27.7.21 10:42
@Klopotkova píše:

A přitom by třeba zrovna víc ocenil takovou, co by sice prděla, ale nenechala se ojíždět od smradlavýho obézního traktoristy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat