Reklama

Chrapot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dady.5
Nováček 10 příspěvků 27.03.09 18:14
Chrapot

Ahoj maminy, prosím poraďte co na chrapot u skoro 8 měsíčního miminka?

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.03.09 18:38

To záleží jestli jen chraptí, nebo i kašle. Zkus zvlhčit vzduch (hodně vyvětrej a pověs prádlo - jen namočené ne prané v prášku). Můžeš zkusit dát Mucosolvan.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 19:02

Ahojky,

nám doporučila doktorka Mucosin s medem a zabral téměř okamžitě.
Koupíš v lékárně bez předpisu.

Petra

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 27.03.09 19:57

Vojtíšek to samé měl už 2×, vždy to bylo kvůli zahlenění a chrapot to byl jako od starého chlapa :). Na:,–(ila jsem Mucosolvan sirup a za týden bylo po chrapotu.

terka007
Závislačka 4444 příspěvků 28.03.09 22:20

ahojky, taky mám dobrou zkušenost s mucosolvanem, akorát z poledního chrapotu se Pájovi vyklubal zánět průdušek…pokud by tvoje mimi chraptilo dýl, tak bych zašla radši k mudře…

spiritt
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 30.08.15 11:01

Ahoj, muj skoro 14 měsíční syn od pátku ráno začal zničehonic chraptět…Jako ne že by uplně přišel o hlas, to ne, ale je to prostě slyšet, že mluví jinak…Teplotu ani rýmu nemá, nekašle…Tak nevím..je to na doktora, nebo to moc řeším?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >