Chrčení a propínání kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.18 21:09
Chrčení a propínání kojence

Moje 4,5 měsíční holčička se poslední dobou čím dál více propíná v leže na zádech a vydává takové chrčivé zvuky. Mám první dítě, tak nevím, je to normální? Souvisí to s refluxem nebo hypertonií?
 https://photos.app.goo.gl/…CTAHk4eQV346

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 29.07.18 21:26

Z jednoho videa nelze soudit. Třeba ma jen prdíky a třebs je hypertonická. Mrknete sem https://annakrause.cz/…onicke-dite/ a třeba bude mít více příznaků. Ale z toho videa nejde nic poznat dle mého..

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 29.07.18 21:27

Mi prijde ze tlaci, pokud ji jinak nic netrapi, neresila bych, treba jen prisla na novy zvuk:)

Lex1
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 29.07.18 21:30

Taky nic nevidím, hýbe se a chrci. Řekla bych, že tlačí, nic víc

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 29.07.18 21:33

Dekuju, uklidnily jste me. A co ty zvuky? Vydává je ted i pri kojeni.

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 29.07.18 23:20

@BlaZenkaB mám teď 9 m syna a když byl menší , dělal to taky . Taky jsem chvíli měla strach, ale je úplně normální a to chrčení dělá dodnes, když se rozčiluje. Myslím, že to nic není :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >