Christopher Adcock - podvodník

15.3.21 16:31

Christopher Adcock - podvodník!!!

Zdravím, málem jsem naletěla podvodníkovi a proto se chci s vámi podělit. Vím ze podobných případů se už vyskytlo dost, ale další varování není nikdy na škodu.
Prodávala jsem na bazoši sadu jezdeckého oblečení za 4,500 Kč. Ozval se mi pán údajně z USA. Bylo mi to divné ale říkám OK. Potom přišel s tím ze mi pošle předem peníze, takže Ja poslala platební údaje. Ale následovalo pouze falešné potvrzení ze Scotia Bank, že mi peníze přijdou až poté co poskytnu bance naskenovaný doklad o odeslání. To už mi to konečně došlo a naštěstí jsem nic neposlala. Pán měl e-mail adcock. chris102@gmail.com
Pokud se i někdo z vás setkal s tímto nebo podobným podvodem, prosím neváhejte a běžte na policii!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
15.3.21 16:35

Tohle je tady co chvíli. Policie nevyřeší nic. Falešný účty, adresy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
15.3.21 16:54

Má zkušenost je, že jak dám na bazosi něco nad 1000kč vždy se mi ozve lačný kupec bez zájmu o další podrobnosti a cely hrr na zaplacení. :lol: :lol: :lol: lidi musí davat pozor a užívat kritické myšlení ať nenelatí na každou hloupost.
Každopádně děkuji zakladatelce za snahu ostatní varovat byť by to tu mělo byt jen chvíli :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 16:55

@Dermabion není zač myslím ze je to celkem samozřejme. I Ja jsem byla dost naivní no :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
15.3.21 17:01

@milujubalet1903 hlavně, ze jste nic neposlala. Vidím teď v tom jen pozitiva, máte zkušenost plus jste si procvičila angličtinu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 17:03

@Dermabion v podstatě 😂 Aspoň jsem se něčemu priučila. Akorat angličtina teda vážně otřesná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
15.3.21 17:52

No asi to byl fakt cock.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
31.3.21 18:46

Christopher Adcock PODVOD

Podvodník, který bude chtít zaslat zboží do Texasu doporučeně přes Českou poštu a poté Vám připíše peníze na účet. Komunikuje přes Whatsapp (pokud máte příjemný hlas dokonce Vám nabídne pravidelné hovory, aby se necítil sám), gmail.
používá tyto údaje:
Name; Christopher Adcock
970 County road 439
78160 Texas, USA +1 830-557-3744

Využívá tyto e-malové adresy:
scotishonline. service@gmail.com
adcock. chris102@gmail.com
thegenevieve101@gmail.com

Využívá také toto telefonní číslo: +2349029081434

Příspěvek upraven 31.03.21 v 19:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
31.3.21 18:56

James Cubon POLSKO podvod

James Cubon, Polsko
Odpověděl přes WhatsApp/email na nabídku z bazaru. Chtěl poslat peníze předem. Zboží si měla převzít soukromá přepravní společnost - private shipping company.
Zaslal platbu navýšenou o poštovné.
Vše mělo proběhnout přes „Paypal“ zaslané odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6161
31.3.21 19:07

Žádné USA ale Nigérie nebo Rusko. Podvodníci se nezastaví před ničím.
Vdovci, generálové nebo pracovníci ropných plošin už asi neletí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.4.21 01:07

adcockchristopher - podvod

@milujubalet1903 Mohu potvrdit, z osobní zkušenosti, že se jedná o podvodníka, takže jediné co zbývá je být stále ve střehu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat