Chtěla jsem 2 dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 08:52
Chtela jsem 2 dcery

Ahoj. Pro mě citlivé - anonym. Jsem mama 2 dětí, které nadevse miluju. Starší holčička a mladší chlapeček. Vzdycky jsem chtěla dve holčičky, teď jsem šťastná za ty svoje dve krasne deti. :srdce: Ale poslední dobou mi vrta hlavou, jaké by to bylo mit jeste jednu DCERU. Vím, ze uz si třetí neporidime, je mi 35, porody těžké, vracím se do prace a stejne bych určitě mela kluka, prostě je to jen takove nenaplněné přání… Když nekde vidim malo holku, úplně me to dostane, vzpomenu si na dceru a chtela bych jeste jednou mit malou holku, ale fakt jen tu holku, klucik mi jeden staci, i kdyz je to mazel nejvetsi. :srdce: Jak si takove myšlenky zakázat?? Jsem asi blazen. :nevim: J.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 23183 příspěvků 01.04.19 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj. Pro mě citlivé - anonym. Jsem mama 2 dětí, které nadevse miluju. Starší holčička a mladší chlapeček. Vzdycky jsem chtěla dve holčičky, teď jsem šťastná za ty svoje dve krasne deti. :srdce: Ale poslední dobou mi vrta hlavou, jaké by to bylo mit jeste jednu DCERU. Vím, ze uz si třetí neporidime, je mi 35, porody těžké, vracím se do prace a stejne bych určitě mela kluka, prostě je to jen takove nenaplněné přání… Když nekde vidim malo holku, úplně me to dostane, vzpomenu si na dceru a chtela bych jeste jednou mit malou holku, ale fakt jen tu holku, klucik mi jeden staci, i kdyz je to mazel nejvetsi. :srdce: Jak si takove myšlenky zakázat?? Jsem asi blazen. :nevim: J.

To, že chceš dceru mi připadá přirozené, vztah matka-dcera je jiný než matka- syn.

V životě mnohokrát toužíme po něče, co nemáme a mít nebudeme. Musíš se s tím smířit. :nevim: Alespoň jednu už máš. Jsou ženské, co majuí třeba tři syny a nezažijou to nikdy. :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.04.19 08:59

ježiš co pořád máte s těma holkama? to už je další diskuze
v čem je holka lepší než kluk ? to že si maluje obličej a nosí šatičky? to ti nezaručí že ti na stará kolen bude utírat zadek s prominutím

Tichošlápek
Extra třída :D 13697 příspěvků 01.04.19 09:02

Ty se nudis co? A pak resis blbiny. Holku i kluka už mas, tak víš jaké to je. Co by na další dceři mělo byt tak výjimečné?

Fialka Fialová
Kecalka 118 příspěvků 01.04.19 09:04
@ka2ka píše:
ježiš co pořád máte s těma holkama? to už je další diskuze
v čem je holka lepší než kluk ? to že si maluje obličej a nosí šatičky? to ti nezaručí že ti na stará kolen bude utírat zadek s prominutím

Já to taky nechápu… :roll:

Ennny
Závislačka 3322 příspěvků 01.04.19 09:04

Tenhle způsob myšlení vážně nikdy nepochopím :zed: běž už do té práce ať nevymýšlís kraviny

unuděná
Kelišová 7046 příspěvků 01.04.19 09:04

V tvém případě mi to přijde trochu jako rouhání, však jednu dceru máš, ne?? :zed: Chápu, že si postesknou maminky chlapečků, že by chtěly aspoň tu jednu holčičku, případně maminky holčiček, že by chtěly chlapečka. Ale ty máš oboje :nevim: Mám taky chlapečka a holčičku, vždy jsem se viděla obklopena syny, ale víš co? Přijde mi to takhle ideální. Vyvážené (2 na2) ;) , zkusím si oboje. Co tak vidím v okolí, mít doma dvě holčičky je často víc za trest, než mít samé kluky, jsou to často pranice a tahanice, ječení, pištění, závidění hraček, oblečení atd. Buď vděčná, za to co máš, a tyhle myšlenky si zakaž hned v zárodku. Nemysli si, že tvůj klučík nevycítí, že bys radši měla holčičku :?

Lilith_S
Kecalka 453 příspěvků 01.04.19 09:06

Nejlepší je, že takovým pak vyroste nějaká lesbická punkerka, celá potetovaná, kterou šatičky zajímat nebudou :D

Pantalaimon
Kecalka 129 příspěvků 01.04.19 09:07

:mrgreen: Vidíš a my do toho v 34 praštili, že chceme ještě jedno a šiknul by se spíš kluk, protože máme kluka i holčičku a ta je s velkým H a je to s ní o nervy :mrgreen: jak říká manžel „móda, extravagance, manýry“ :roll: , a samozřejmě čekám holčičku. Svět je strašně nespravedlivý :mrgreen: :lol: Jinak ti přeju, že máš takové „starosti“ podívej se někdy okolo sebe, co řeší jiní lidé. My tu v té středoevropské rozežranosti řešíme vážně někdy kraviny. Ale nic ve zlém :kytka:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9524 příspěvků 01.04.19 09:09

Jo já taky chtěla dceru, mám 2 kluky, to je teprv smůla co?? :mrgreen: neřeš blbosti, máš páreček co víc si přát? Je spousta zenskejch co by dala nevím co i za jednoho chlapečka a mají smůlu. Lidi prostě budou pořád nespokojený :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 09:11

Nerikam, ze bych syna vyměnila za holku. To ani náhodou. Jsem fakt rada, ze to takhle mame. Kazdeho mam rada jinak a přitom stejne. Jen mě obcas prepadne touha po 2. holce. Ta moje je spíš kluciciho smýšlení, žádné pisteni, je skvělá. I syn. Jen prostě malinko zavidim maminkam se třemi detmi - dve holky, jeden kluk, pro me ideál.

NeonN
Generální žvanilka 24994 příspěvků 01.04.19 09:12

Já si vzdy přála dceru. Jednu. Měla jsem dva kluky, milovala jsem je a už na holku ani nepomyslela, dostala jsem úžasne nabídky a chystala se je využít. Kdyz jsem 11m po narození druhorozeného zjistila, že jsrm těhotná. Počítala jsem s klukem, pohlaví jsem si ani nenechala rict. Narodila se holka. Je přesně taková holka do nepohody, kterou jsem si přála. Ano, ten vztah je jiný a jsem za ní moc vděčná. Ted čekám čtvrté, určitě kluk :lol: mě jedna holka stačí, ale malá chodí s pláčem ze školky, že doma nemá holčičku :( :nevim: zakladatelko, já bych na tvem místě byla ráda, „alespoň za tu jednu“. Mimochodem, my zvažovali a stále zvazujeme adopci starší holčičky, třeba i kluka, ráda bych jednou byla pestounkou… Možnosti je spousta. :kytka:

Lilith_S
Kecalka 453 příspěvků 01.04.19 09:12
@Anonymní píše:
Nerikam, ze bych syna vyměnila za holku. To ani náhodou. Jsem fakt rada, ze to takhle mame. Kazdeho mam rada jinak a přitom stejne. Jen mě obcas prepadne touha po 2. holce. Ta moje je spíš kluciciho smýšlení, žádné pisteni, je skvělá. I syn. Jen prostě malinko zavidim maminkam se třemi detmi - dve holky, jeden kluk, pro me ideál.

Tak počkej do puberty, mám dvě neteře 12 a 14 a švára se švagrovou by zasloužili svatozář.

Tichošlápek
Extra třída :D 13697 příspěvků 01.04.19 09:12
@Anonymní píše:
Nerikam, ze bych syna vyměnila za holku. To ani náhodou. Jsem fakt rada, ze to takhle mame. Kazdeho mam rada jinak a přitom stejne. Jen mě obcas prepadne touha po 2. holce. Ta moje je spíš kluciciho smýšlení, žádné pisteni, je skvělá. I syn. Jen prostě malinko zavidim maminkam se třemi detmi - dve holky, jeden kluk, pro me ideál.

Taky bys mohla do třetice čekat dvojčata - kluky :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 09:15

@Tichošlápek No právě. Proto uz si další neporidime. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama