Chtěli bychom rodinu a nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 11.02.18 18:34
chtely by chom a nic

Zdravim, potrebuji poradit.. Je mi 24 s pritelem by jsme chtely rodinu :) Jsme spolu 4 roky a z toho mam 3 samovolne potraty a 1anembrionalni tehotenstvi :,(, moje lekarka mi rikala ze jsem zdrava a ze u me neni zadny problem ) :think: Pritel ma uz dve deti s predchoziho vztahu a u doktara take byl a take nebyl nikde problem :zed: Byly jsme i na dovolene aby jsme mimi uplne vypustily ale porad nic co by jste delaly vy dekuji ( omlouvam se za pravopis nejsem na hacky carky a tak dale ) tetkom mam tehotnou kolegini a ja jsem z tohu hodne smutna :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 11.02.18 18:38

@Alisha94 a byli jste v nějakém Caru? Asi bych to zvážila. Potřebujete udělat spoustu vyšetření. Určitě bych to začala řešit. Než projdete všemi možnými vyšetřením tak to nějakou chvilku zabere.
Hlavně neztrácejte naději. Tsn brouček na vás někde čeká :)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.02.18 18:39

Snažte se na to nemyslet to dělá svoje mluvím za sebe :roll: a co třeba nějáké prášky na podporu? Femibion, Kontryhelový čaj a tak nějak? Doktorka nic nedoporučila?

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 11.02.18 18:41

@Alisha94 také bych zkusila nějaké CAR. Alespoň budete vědět, jestli přece jen není nějaký problém.
Nemyslet na to je také rada - ale funguje jen pokud jste oba v pořádku. Ja se na to snažila nemyslet dva roky a pak jsme zjistili, ze ani jeden z nás není úplně ok a ze doma proste neotehotnim.

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 11.02.18 18:43
....

Ja byla v nejakem centrum kde jsem byla cca 5 dni a chlap byl na sperma vysetreni a nikde nic nenasly… Byla jsem i na genetyce davaly mi nejake prasky ale pripadala jsem si jako bych vybrala lekarnu. Nemyslim na mimi ale uz je vidim vsude :nevim:

lampicka11
Závislačka 3432 příspěvků 5 inzerátů 11.02.18 18:58

Za sebe doporučuji kontryhel. :palec:

P4ja
Kelišová 6613 příspěvků 11.02.18 19:06

@Alisha94 A jaký máte s partnerem jídelníček?? A zkoušela jsi detox?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 11.02.18 19:14

@Alisha94 zkusila bych se zaměřit na něco jiného, třeba studium, práce. Dál bych doporučila zjistit si, která vyšetření jste prodělali a jít se zeptat ještě do jiného CARu…

smutny klaun2
Kecalka 411 příspěvků 11.02.18 19:48
@Alisha94 píše:
Zdravim, potrebuji poradit.. Je mi 24 s pritelem by jsme chtely rodinu :) Jsme spolu 4 roky a z toho mam 3 samovolne potraty a 1anembrionalni tehotenstvi :,(, moje lekarka mi rikala ze jsem zdrava a ze u me neni zadny problem ) :think: Pritel ma uz dve deti s predchoziho vztahu a u doktara take byl a take nebyl nikde problem :zed: Byly jsme i na dovolene aby jsme mimi uplne vypustily ale porad nic co by jste delaly vy dekuji ( omlouvam se za pravopis nejsem na hacky carky a tak dale ) tetkommam tehotnou kolegini a ja jsem z tohu hodne smutna :,(

Bože můj.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 11.02.18 20:10
@Alisha94 píše:
Ja byla v nejakem centrum kde jsem byla cca 5 dni a chlap byl na sperma vysetreni a nikde nic nenasly… Byla jsem i na genetyce davaly mi nejake prasky ale pripadala jsem si jako bych vybrala lekarnu. Nemyslim na mimi ale uz je vidim vsude :nevim:

Hm a proc jsi je brala? Treba to je duvod potratu.

@Petruna21 píše:
Snažte se na to nemyslet to dělá svoje mluvím za sebe :roll: a co třeba nějáké prášky na podporu? Femibion, Kontryhelový čaj a tak nějak? Doktorka nic nedoporučila?

Nema problem otehotnet, ale donosit.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 11.02.18 20:10
@smutny klaun2 píše:
Bože můj.

Asi tak.

Markéta80
Hvězda diskuse 40468 příspěvků 11.02.18 20:13

Ty jsi cizinka? No nech si udělat kompletní vyšetření, v něčem chyba určitě bude ;)

rokris
Kelišová 6488 příspěvků 11.02.18 20:15
@blumen píše:
Asi tak.

Tak ono prý už to teď není důležité.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.02.18 20:15

@blumen No to je jedno i na to to je na podporu miminka a vitamíny pro tebe ;)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 11.02.18 20:31

Určitě navštivte Centrum asistované reprodukce.
A tvoje gramatika je teda příšerná (kolegini). Ja taky nepisu carky a hacky, ale precti si to po sobe, nez to posles.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >