Chtěly byste, abych příště ještě přišla? Jde o práci.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 07:49
Chtěly byste, abych priste jeste prisla?

Jdu se vas zeptat na nazor. Mam ted novou praci (brigadu). Chodim tam jen 3× v tydnu, mela jsem jit dnes podruhe, ale celou noc jsem stravila na wc (strevni potize). Myslela jsem, ze to do rana prejde, ale jak jsem vstala, vubec mi neni o moc lip. Do toho jsem jeste ani neslysela budik, jak jsem nevyspana. Psala jsem tak sefove sms (zacinam v 8:30, sms jsem psala nejak okolo 7:15), ze mi je zle, at se nezlobi, ze prijdu urcite ve stredu. Jenze mam ted strach, aby mi treba nenapsala, ze ve stredu uz chodit nemusim, ze o me nemaji zajem. Jak byste se na miste sefove zachovaly vy? Daly byste mi jeste sanci a nebo rekly, ze uz se mnou nemate zajem nadale spolupracovat? Jsem z toho fakt spatna…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jagwa
Kecalka 352 příspěvků 13.05.19 07:52

Já bych ti ještě šanci dala, ale těžko říct, jak se zachová šéfová :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 8767 příspěvků 13.05.19 07:54

Záleží jaké má zkušenosti před tebou a taky jak nutně potřebuje lidi. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 08:00

V patek jsem mela cvicnou smenu, byli ze me nadseni, rikali, ze doufaji, ze zustanu u nich co nejdyl. Dnes jsem mela mit prvni smenu tzv. naostro a podepsat smlouvu, ze u nich budu. Jenze to nevyslo a ja jsem z toho strasne spatna. Nechci, aby si mysleli, ze na me neni spoleh, ze treba neco slibim, ale nedodrzim.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21241 příspěvků 9 inzerátů 13.05.19 08:00

Ještě bych šéfové zavolala, abych vysvětlila, že sem se o víkendu opravdu neopila a nemám vopici, jak si ona určitě myslí, ale skolila mě střevní viroza…omluva jen po sms zavání tím, že na ně kašleš…
Jinak za zkoušku nic nedáš, prostě ve středu jdi a uvidíš, jak se budou tvářit. Už se stalo a je pozdě bycha honit a vymýšlet teorie ;)

Ono taky záleží, jaká to byla práce. Jestli si jako jediná v obchodě (a ona tím pádem musela zavřít), tak je to výrazně větší vopruz, než pokud si jedna z deseti nebo z padesáti, takže tě má kdo zastoupit.

Lulina999
Kecalka 388 příspěvků 13.05.19 08:03

Z vlastní zkušenosti s brigádníky bych byla hodně naštvaná a večer asi i uštvaná, ale protože bych Tě potřebovala, samozřejmě bych Ti nic takového neřekla a doufala, že příště přijdeš a budeš chodit i nadále.
Ale to je jen za mě…

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 13.05.19 08:04

Zavolala bych a vysvetlila situaci, tak jak je. A ujistila ji, ze o praci opravdu stojis. Proste se to spatne seslo. To se stava.

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.05.19 08:05

Souhlasim se zavolanim - znovu se osobne omluvit a vysvetlit, co se stalo a ze o praci mas zajem. Pracuji ve vedouci pozici a ja osobne lidi se strevnimi potizemi ihned ve dverich odesilam pryc. Chodit v takovem stavu do kolektivu je nezodpovedne a je dobre, zes zustala doma. Jen to opravdu sefove jeste dovysvetli. Drzim palce :kytka:

Lu1234
Kecalka 382 příspěvků 1 inzerát 13.05.19 08:06
@Anonymní píše:
V patek jsem mela cvicnou smenu, byli ze me nadseni, rikali, ze doufaji, ze zustanu u nich co nejdyl. Dnes jsem mela mit prvni smenu tzv. naostro a podepsat smlouvu, ze u nich budu. Jenze to nevyslo a ja jsem z toho strasne spatna. Nechci, aby si mysleli, ze na me neni spoleh, ze treba neco slibim, ale nedodrzim.

Normálně tam zavolej po 8:30 a vysvětli, co ti je. Může být ráda, žes ji nepřišla nakazit :lol:
Já bych na jejím místě s tvojí brigádou pokračovala. Jestli tě vyhodí, tak patrně nebude problém najít něco jiného, o lidi je nouze. Ber to jako něco, co nemůžeš ovlivnit, nemoci se stávají, šéfové rozhodují…

martush
Povídálka 33 příspěvků 13.05.19 08:07

Být tebou, raději bych jí zavolala než napsala sms. Je to podle mě důvěryhodnější. Řekla bych narovinu, co mi je a že věřím, že mě střevní potíže do středy přejdou a budu moct přijít. Může se klidně stát, že i ve tředu ti bude pořád zle a to pak budeš muset se šéfovou znovu řešit a podruhé už to bude vypadat fakt podezřele. Pokud bys jí zavolala, věděla bys už i její reakci a nemusela se znepokojovat. Klidně bych jí ještě teď zavolala, zeptala se, jestli dostala smsku, omluvila se, že tě to postihlo tak znenadání a ujistila se, že můžeš přijít ve středu v případě, že ti už bude dobře. A poděkovala za pochopení

kruel
Kecalka 460 příspěvků 13.05.19 08:07

Určitě je lepší zavolat. SMS je těžce neosobní a já na jejím místě bych byla hodně naštvaná. Ještě jí zavolej že počítáš s tou středou a opravdu máš zájem tam pracovat!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 08:09

Uvidim, jestli mi odepise, vim, ze mi kolikrat rikala, ze staci poslat sms. Jsem z toho fakt docela vynervovana, citim se blbe, aby si nemyslela, ze se jen vymlouvam. Je tam jeste jedna, ale ta to sama nezvlada, tak vzala jeste me, hlavne pondelky pry byvaji zahul.

magdickakocicka
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 13.05.19 08:15
@Anonymní píše:

Nic jako „cvicna smena“ zakonik prace nezna. Nemas podepsanou smlouvu, takze nejsi jejich brigadnik. Tudiz bych se ani nedivila, kdyby uz te nekontaktovali. Priste bez podepsane smlouvy nepracuj ;)

Mirenka
Kecalka 145 příspěvků 13.05.19 08:15

No, hlavně moc nechápu tu směnu bez smlouvy, do toho bych třeba vůbec nešla, to bude nějaká super firma

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 13.05.19 08:19

A jak je Ti teď? Můžeš dorazit později? Zavolej a domluv se s ní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama