Chuggington vláčky - kde koupit seriál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malytlustyhroch
Kecalka 390 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 12:43
Chuggington vláčky - kde koupit seriál

Ahoj,
sleduji teď nadšeně seriál Chuggington - veselé vláčky, zatím na Youtube. Fakt se mi moc líbí a chtěla bych si pořídit legální kopie, abych je podpořila a čestně zaplatila za svou zábavu. A taky trochu proto, abych je měla doma v šuplíku. Nevíte někdo, kde sehnat? Google mi vyhazuje jen videa a modely mašinek, chtěla bych DVD (našla jsem jen nějaké německé a anglické). Případně nemáte někdo doma a nechcete je poslat dál? To by sice vydavatele nepodpořilo, ale měla bych je v tom šuplíku. A pak bych si koupila aspoň autorizovaný model mašinky :-D
Díky za tipy. :mavam:

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 03.04.18 16:57

Bohuzel jsem take nenasla k prodeji dvd :nevim:

malytlustyhroch
Kecalka 390 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 00:18

@Káťa19 Díky za reakci :) Ještě někdo nějaké zkušenosti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama