Chuggington vláčky - kde koupit seriál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 03.04.18 12:43
Chuggington vláčky - kde koupit seriál

Ahoj,
sleduji teď nadšeně seriál Chuggington - veselé vláčky, zatím na Youtube. Fakt se mi moc líbí a chtěla bych si pořídit legální kopie, abych je podpořila a čestně zaplatila za svou zábavu. A taky trochu proto, abych je měla doma v šuplíku. Nevíte někdo, kde sehnat? Google mi vyhazuje jen videa a modely mašinek, chtěla bych DVD (našla jsem jen nějaké německé a anglické). Případně nemáte někdo doma a nechcete je poslat dál? To by sice vydavatele nepodpořilo, ale měla bych je v tom šuplíku. A pak bych si koupila aspoň autorizovaný model mašinky :-D
Díky za tipy. :mavam:

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 10234 příspěvků 18 inzerátů 03.04.18 16:57

Bohuzel jsem take nenasla k prodeji dvd :nevim:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 04.04.18 00:18

@Káťa19 Díky za reakci :) Ještě někdo nějaké zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >