Balík z Norska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leeloo_x
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 09:49
Balik z Norska

Ahoj vsem, prosim zijete nekdo v Norsku, nebo nechal jste si nekdo poslat balik z Norska? Zajima me kolik to stoji, jednalo by se o fusaky a podlozky, takze balik nekolik kg. Existuje tam neco jako zasilkovna? Nebo jaky je nejlevnejsi zpusob posty? Dekuji vsem!

Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 01.04.18 11:27

Nebyly tyhle diskuze v minulých dnech založeny už aspoň 2?

Leeloo_x
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 13:28

@Tableta pardon, nevidela jsem. Hledala jsem podobne, ale nenasla.. pokud mate odkaz, budu vdecna..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >