Chuť poševního sekretu

1.11.12 22:15

Chuť poševního sekretu

Ahoj holky, tak teď se mi stala taková hnusná věc… Chystáme se s manželem na takovou pěknou chvilku, všechno bylo tak hezký, než nademnou strnul a řekl mi, že ze mě cítí něco úplně jiného, že jinak chutnám a pak na mě asi tak 3 minut nehybně civěl, jak kdybych ho podváděla. Jsem doma s devítiměsíčním synem a na takový věci teda fakt nemám čas a přes den ani chuť. Předevčírem jsem dobrala vaginální antibiotika kvůli výtoku, tak mu povídám, že je to asi z toho, jenže zase civěl. Nevěří mi, nebo co. Nevim, jestli mám brečet nebo ječet. Nejradši bych ho zmlátila. Celý dny už tolik měsíců v kuse jsem na tom pitomym stereotipu s malym, vařim, uklízím jak debil a teď tohle?? :evil: Spíme spolu skoro svátečně, mám toho dost! Poraďte, může to být těmi antibiotiky? Nemůžu to na netu nikde najít. Nebo že bych to ještě neměla přeléčené? Rozhodně teda ale nezahýbám :cert:… Ach jo! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4152
1.11.12 22:17

Nebo ochutnával jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
1.11.12 22:21

Obrátila bych to proti němu a zeptala se, kde zkoušel něco jiného, že na tebe zapomněl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
1.11.12 22:22

Mě se teda mění chuť v průběhu cyklu i v průběhu roku docela extrémně (teda manžel říkal :lol: ), ale nikdy mu to nepřipadalo divný… asi má víc zkušeností než ten tvůj :D

ale podle mě to bude tou léčbou. ne tím, že by to bylo nedoléčené, ale tím, že po těch atb se ti ještě neobnovila ta původní mikroflora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.12 22:23

Popravdě teda nevim, co mám dělat… teď je tady ticho :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
1.11.12 22:26

To si dělá legraci ten tvůj ne?…ach jo, ty chlapi :twisted: :twisted: Hele je úplně jasný, že chuť sekretu ovlivňuje tisíc věcí, samozřejmě prášky, antibiotika, co sníš, co vypiješ, množství alkoholu, nevhodný sprchový gel atd. atd. Přesně takhle reaguje i tělo chlapa a chuť jeho spermatu. Každej chlap podle toho co sní nebo vypije má odlišnou chuť spermatu, jeden chlap může mít různé chutě spermatu v závislosti na výše zmíněných faktorech a stejně tak ženská. Tak to prosím tomu svému vysvětli, protože má v hlavě asi nastláno :! to jsem se rozčílila i za tebe právě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
1.11.12 22:29
@katerinaprace píše:
Popravdě teda nevim, co mám dělat… teď je tady ticho :,(

Ale to je normalni. je to jak se spermatem.
Ja kdyz jim vice sladkyho, chutnam vic do sladka a kdyz mam bolehlav a beru na to pilule tak jsme zase horka. :nevim:
Chlap dela z komara velblouda. Ze mu to vzkazuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
1.11.12 22:30

@katerinaprace Ahoj,zkus se zeptat svojí gynekoložky a když to tak bude-tou léčbou, tak ať ti pro něj napíše potvrzení :)a to ti řikam, jak nedá jako omluvu pořádnou kytku a romantickou večeři, tak bych mu už ochutnat nedala :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.12 22:31

@slunicko83 Právě je mi to divný, páč jsme spolu už pomalu šest let, ale tohle teda zažívám poprvé. To, že se to mění jemu podle jídla a tak, to vim, ani mi proto nepřijde nijak divný, že to u mě nejspíš funguje stejně, ale tohle teda ani muselo být silně jiné, když mi tohle řekl… no nevím, s*re mě. Už bulim!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.12 22:33
@Ťutina píše:
@katerinaprace Ahoj,zkus se zeptat svojí gynekoložky a když to tak bude-tou léčbou, tak ať ti pro něj napíše potvrzení :)a to ti řikam, jak nedá jako omluvu pořádnou kytku a romantickou večeři, tak bych mu už ochutnat nedala :cert:

No, to mě taky napadlo, že zavolám na gyndu, ale sama bych si snad připadala trapně, že doma řešíme takovou logickou věc :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.12 22:36

Natáh se na gauč a už chrápe… takže nic nevyřešim. Asi nás čeká tichá domácnost… Ještě mi tak chybí, aby se vybavoval s kamáradama, jak se mu doma ku*vim… Že ho to vůbec napadá, v srpnu jsme měli svatbu! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
1.11.12 22:37

@katerinaprace No udělal by ze sebe blbce on… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
1.11.12 22:38

@katerinaprace nebreč holka…ach jo.. bych ty chlapi někdy nakopla fakt.. Zkus mu to říct, třeba to ani neví že i jemu se mění chuť spermatu, že to máš prostě stejně. Třeba ho to ani nenapadlo v životě a bude koukat jak puk… Ty jo, co si jako myslí? že jsi doma na mateřský a máš málo práce, tak ti přes oběd ťukaj na okno milenci ne?..zkus mu to logicky vysvětlit, že je to prostě těma práškama teď a že samozřejmě mikroflóru a chuť svojí frndy opravdu ovlivnit neumíš :pankac: :pankac: bude líp uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
1.11.12 22:39

@katerinaprace To je vůl, proč to takhle kazí :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
1.11.12 22:39

Mela by jsi byt spis urazena ty nez on. Pokud jsi brala nejake leky, je to docela jasne, ze chutnas jinak.
Tvuj chlap je natvrdlej, pokud bude i dal, zeptej se ho, s cim konkretne ma problem? Nejake nicnerikajici pohledy a ticha domacnost, se chova jak decko.
A nebrec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat