Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
No nic, díky holky za podporu, klidně piště, já si to zkouknu zítra večer, páč to se u nás ještě bude řešit
, ale teď jdu na kuťe, zítra vstávám… He ať si spí v obýváku, když tu usnul! Já ho budit nebudu, to má za trest!
Dobrou ![]()
@slunicko83 píše:
@katerinaprace nebreč holka…ach jo.. bych ty chlapi někdy nakopla fakt.. Zkus mu to říct, třeba to ani neví že i jemu se mění chuť spermatu, že to máš prostě stejně. Třeba ho to ani nenapadlo v životě a bude koukat jak puk… Ty jo, co si jako myslí? že jsi doma na mateřský a máš málo práce, tak ti přes oběd ťukaj na okno milenci ne?..zkus mu to logicky vysvětlit, že je to prostě těma práškama teď a že samozřejmě mikroflóru a chuť svojí frndy opravdu ovlivnit neumíš![]()
bude líp uvidíš
hi, on to ví, že se mu mění chuť, jen mi řekl, že prostě neví, že prej jak kdyby cítil někoho jinýho…Dobrý, akorát jsme spolu vylezli z vany! ![]()
@pikola píše:
Mela by jsi byt spis urazena ty nez on. Pokud jsi brala nejake leky, je to docela jasne, ze chutnas jinak.
Tvuj chlap je natvrdlej, pokud bude i dal, zeptej se ho, s cim konkretne ma problem? Nejake nicnerikajici pohledy a ticha domacnost, se chova jak decko.
A nebrec.
Mluvíš mi z duše, proto bych ho taky nejradši nakopala
, ale to víš, že je mi to taky líto, no…
@katerinaprace Nech ho chrápat na gauči a ty se pěkně rozval v posteli
a přeji hezký sny a klidný spaní, ![]()
Nevim podle mě je nejlepší obrana útok
![]()
Nevim proč jsi brala ATB, ale zrovna tak ty by jsi mohla říct, že jestli ti nezahl on a nezavlekl ti od někoho infekci. Když připočteme, že když spíš s jedním člověkem, tak spíš zároveň se všemi s kterými spal on - přenos tělních bakterií z člověka na člověka. A to může u citlivých jedinců vyvolat infekci a další související potíže.
Podle mě to máš nejspíš změnou prostředí tam dole a brzy se to srovná. Když ale on takhle na tebe, dala bych mu to sežrat. Co on tě má co osočovat, zrovna tak můžeš pochybovat přece i ty o něm. Držim palce ![]()
Příspěvek upraven 01.11.12 v 23:00
@Ťutina píše:
@katerinaprace Ahoj,zkus se zeptat svojí gynekoložky a když to tak bude-tou léčbou, tak ať ti pro něj napíše potvrzenía to ti řikam, jak nedá jako omluvu pořádnou kytku a romantickou večeři, tak bych mu už ochutnat nedala
ježiš, představa, že má donést manželovi omluvenku od doktora mě teda dostala
![]()
Mmch ten manžel je dobrej blb. To byl jak panic než jste se poznali nebo co?
![]()
Pokud se ti nechce ptat se doktorky zajdi na netu na poradnu www.porodnice.cz a pisni dr. Paškové odepisuje pokud mozno hned nebo do druhyho vsedniho dne. akorat se budes muset zaregistrovat. Jinak tvojeho bych nakopala vis kam a minimalne tyden se s nim nebavila.vsak od doleze. a pokud si o tobe mysli ze bys ho mohla podvadet tak promin ale to asi neni zrovna ten pravej. ktera mamina by mela chut po celodenim hlidani prcka a vareni a nevim cim jeste se nekde s prominutim kurvyt. dobrou a hezky se vyspi ![]()
Diskusi jsem nečetla ale na milion procent je to těmi atb…změnila se ti vaginální mikroflóra a tím pádem i pH… dva dny je málo pro návrat do normálu, možná by to urychlila nějaká probiotika jak polykat, tak i vaginálně
jo a je to blbeček
asi bych se urazila ![]()
Mně napadá jiná věc - že vůbec o tu chuť nejde. Prostě hledá způsob, jak tě onížit, jak ti ublížit… Důvody můžou být různé - třeba má milenku, třeba se chce rozejít, třeba jen blbě reaguje n přírůstek do rodiny, které mu odebírá prvenství a jedinečnost…důvodů by mohl být spousta. Podle mě to nemyslí tak vážně a s chutí tvé *** to ani nijak zvlášť nesouvisí. Já to vidím na milenku. A doufám, že se pletu. Rozhodně si nepřipadej provinile a nezkoumej, jestli se chut mění nebo ne. To podle mě tady není vůbec podstatné. Z jeho strany to je záclonka k záměrnému vyvolání konfliktu. Tk to vidím já očim nezávislého pozorovatele. Nebo počátek psychického teroru a domácího nánsilí. Nepolevuj a ukaž mu, že tudy teda cesta nevede a takto se teda s tebou bavit nebude. Povolíš dneska a zítra to bude horší. Drž se!!! ![]()
Bych mu asi řekla že mu kape na karbec a jestli mu nechutnáš jako jindy, tak ať si ochutnává sebe a může porovnávat chutě až doalelujááá ![]()
mě by tim teda totálně nasr… a uražená bych byla já a né on ![]()
Nečetla jsem předchozí příspěvky, ale antibiotika můžou chuť určitě změnit. A ne jen u výtoku, například ATB Ospen (bežný penicilin)jsou po pár dnech užívání cítit docela silně ve všem, v moči, v potu, v chuti v puse, nemám je ráda. Jednou jsem je brala já a jednou malý a pokaždý to bylo cítit. A manžel by měl být víc důvěřivej a né hned vymýšlet takové konstrukce.