Chůva/hlídání v Říčanech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Westie777
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 16:40
Chůva/hlídání v Říčanech

Chtěla bych moc poprosit o radu maminky z Říčan a okolí, jak najít vhodnou paní/slečnu na pravidelné hlídání syna (16 měsíců)? Hledaly jste přes osobní reference nebo jste využily nějakou agenturu, případně jakou?
Hledám někoho na pravidelné hlídání na jeden den v týdnu u nás doma a jednou za měsíc bychom rádi odjeli celá rodina i s chůvou mimo Prahu a my s manželem bychom měli vlastní program a chůva byla se synem a hlídala v golfovém rezortu s tím, že nabízíme samozřejmě dopravu, stravu i ubytování (buď v samostatném pokoji v pronajatém domě nebo v samostatném hotelovém pokoji). Bohužel se mi nedaří nikoho najít, protože pro pražské agentury jsme již „mimo civilizaci“ a agentura přímo v Říčanech žádná není.
Ještě doplním, že hledáme někoho se zkušenostmi s respektující výchovou a Montessori problematikou.
Pokud někdo máte zkušenosti s chůvou v této oblasti, budu ráda za kontakty.

Reakce:
Nikol108
Nováček 3 příspěvky 29.01.19 21:45

Dobrý den, hlídávala jsem tříletou holčičku a ročního chlapečka. :srdce: Jednou týdně jsem je hlídala a chodili spolu na různá hřiště v Říčanech. :palec: Vím, že hledáte někoho asi více zkušeného, ale řekla jsem si, že vám i tak napíšu, jestli by náhodou nebyl zájem. Je mi 16 v dubnu mi bude 17 chodím na zdravotní školu. Bydlím v Říčanech u Prahy. Pokud by byl zájem můžete se ozvat na email:****
Měj tě se hezky Špačková. ;)

edit adminem - smazán kontakt - patří jen do SZ

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >