Drží ruku v pěst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 21:40
drží ruku v pěst

Ahoj, jdu si pro radu, začínám se bát:(
Včera odpoledne spadl můj syn z odrážedla, narazil si levou ruku, trochu odřel… a protože si ji neustále přidržuje a drží ji v pravém úhlu, nebo jak to popsat a taky a to hlavně mě příjde divné, má ji pořád v pěst :( vzala jsem ho ráno na chir. pohotovost, kde byl teda řev, ale z rengenu nevyplynulo, že by ji měl zlomenou, )) což je sice fajn, ale stejně je to pořád stejné, už nevím, čím by to mohlo být?? KDYŽ BERE PITÍ, NEBO NĚCO JINÉHO, BERE TO PRAVOU A LEVOU STÁLE V PĚST SEVŘENOU, NECHCE ROVNAT PRSTY, NEVÍM KAM SE OBRÁTIT? :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 21.04.18 21:44

Zkusit zajet znova na pohotovost?? Nebo na jinou pohotovost, pokud máš ještě jinou dostupnou možnost, ani při hře ruku nepovolí?? Zaměřila bych se na to, co dělá když ho nevidíš, jestli to nelehčí pouze před tebou :think: :think:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 21:47

@medunka23 NO, PRÁVĚPŘÍMNĚ NEVÍM:( ale na druhou stranu není nějakej na sebe opatrnej, čili mi příjde divný, že by vydržel to dělat takhle dlouho naschvál :(

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 21.04.18 21:50

Zajela bych ráno znova, nebo pokud nedůvěřuješ té pohotovosti kde jste byli, zajela bych do jiného města i kdyby to bylo hodinu

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 21:57

Mě fakt napadaj hrozný věci… nemůžu říct, že by byli nepříjemní, naopak dr i sestra byli velice hodní… říkám si, jestli to není spíš nějaký nervový původ, když jinak kosti jsou ok :nevim: sami říkali, že když se to nezlepší, máme přijet… jenže už te´d se toho děsím… :zed: kdyby ste slyšeli ten řev a absolutně nic jiného…

ivašot.
Kelišová 6000 příspěvků 21.04.18 22:09

@PetraMerry a jak má tu ručku ve spaní, pořád v pěst?

Laddmie
Závislačka 3356 příspěvků 14 inzerátů 21.04.18 22:31

Jak starý je syn? Co vše mu rentgenovali? Jinak verim, co to muselo na rentgenu byt… náš tehdy tříletý skopal asistentku na rentgenu, já ho držela násilím…sestra rvala, ze tak hrozné dítě tam ještě neměli… no tak bohužel. Dnes v 7 letech už to nedělá :)

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 22:37

@ivašot. ve spaním ne. :nevim: :zed: @Laddmie rengenovali mu zápestí a prsty.. však á se s ním taky prala en si nemyslete :D

murry
Závislačka 2723 příspěvků 21.04.18 22:43

Jak je stary syn?

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 22:46

@murry za měsíc tři roky

hipisek84
Závislačka 2878 příspěvků 21.04.18 22:57

@PetraMerry Syn 2,5 nedavno zakopl a odrel si dlan a tu rucicku taky porad nosil položenou jakoby na brisku. Chvilemi na to zapomnel a dal ji normalne, ale vzdy, kdyz jsme to znovu zalepili a osetrili, tedy „bebí“ připomněli, tak nanovo. Je možné, ze to tveho synka boli jako naražením, tak si tu rucicku jakoby šetří. Kdyz byl rtg v pořádku, tak bych vyckala. :kytka:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 23:12
@hipisek84 píše:
@PetraMerry Syn 2,5 nedavno zakopl a odrel si dlan a tu rucicku taky porad nosil položenou jakoby na brisku. Chvilemi na to zapomnel a dal ji normalne, ale vzdy, kdyz jsme to znovu zalepili a osetrili, tedy „bebí“ připomněli, tak nanovo. Je možné, ze to tveho synka boli jako naražením, tak si tu rucicku jakoby šetří. Kdyz byl rtg v pořádku, tak bych vyckala. :kytka:

přesně :palec: :palec:

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 21.04.18 23:44

Tak pokud má ruku odřenou ze strany dlaně, tak ruku v pěst má kvůli pnutí kůže při hojení. Celkem nedávno jsem si o vodítko spálila dlaň ruky a v pěsti jsem jí mimoděk měla skoro dva týdny. Mě nejlíp pomáhá promazávat odřeninu krémem s vysokým obsahem panthenolu (nejradši mám tu pěnu po opalování) který zrychluje hojení a pomáhá proti pocitu pnutí při napnutí kůže.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 22.04.18 07:03

Pokud ji ma narazenou a odrenou, tak nych rekla, ze to boli. Jestli je to den a na rtg jste byli tak bych ho nechala a nikam zase nejela. Pockala bych.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 08:29

@Heivka nemá odřenou dlaň ale klouby a jen malinko:)prostě uvidíme, ak to dnes bude vypadat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama