Reklama

20měsíční chlapeček stále kouše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 21.04.18 08:29
20 měsíční chlapeček stale kouše.

Dobry den, maminky mám takovi dotaz, Mám první ditko takže nevím zda je to normální, Malému už je 20 měsíců a stále vše kouše cuca ale velikou sílou :roll: 8o už ma vše zoubky jen vzadu chybí stoličky myslíte že je to ještě normální?? Děkuji

Reklama

Reakce:

sepru
Kecalka 224 příspěvků 21.04.18 12:53

Ahoj mému je 2,5 a kouše stále.. vždy když se mu tlačily zoubky tak jel tak jak kdyby to měl ukousnout dělal to i když měl zuby venku ale stejně ho třeba tlačily.. teď máme sice stoličky venku, ale ještě nejsou úplně a podle mě ho to tam tlačí…kdybys viděla kartáček po jednom jeho zásahu nebo když nasel hřeben :lol:
On si tim masíruje i dásně.. spíš dávat jen pozor co zrovna hryže aby to nespolknul
Ps: kousatka nam byly nap… Asi nebyly tak atraktivní jako běžný věci no

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 21.04.18 22:45

@sepru Dobře moc děkuji, to ja ho nechávám jen známa začala že to není normální a ze si zničí zuby a tak dále… Tak sem se chtěla zeptat zda nejake mimi to též dělá. Moc děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama