20měsíční chlapeček stále kouše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 21.04.18 08:29
20 měsíční chlapeček stale kouše.

Dobry den, maminky mám takovi dotaz, Mám první ditko takže nevím zda je to normální, Malému už je 20 měsíců a stále vše kouše cuca ale velikou sílou :roll: 8o už ma vše zoubky jen vzadu chybí stoličky myslíte že je to ještě normální?? Děkuji

Reakce:
sepru
Kecalka 242 příspěvků 21.04.18 12:53

Ahoj mému je 2,5 a kouše stále.. vždy když se mu tlačily zoubky tak jel tak jak kdyby to měl ukousnout dělal to i když měl zuby venku ale stejně ho třeba tlačily.. teď máme sice stoličky venku, ale ještě nejsou úplně a podle mě ho to tam tlačí…kdybys viděla kartáček po jednom jeho zásahu nebo když nasel hřeben :lol:
On si tim masíruje i dásně.. spíš dávat jen pozor co zrovna hryže aby to nespolknul
Ps: kousatka nam byly nap… Asi nebyly tak atraktivní jako běžný věci no

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 21.04.18 22:45

@sepru Dobře moc děkuji, to ja ho nechávám jen známa začala že to není normální a ze si zničí zuby a tak dále… Tak sem se chtěla zeptat zda nejake mimi to též dělá. Moc děkuji za odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >