Koloodrážedlo pro malou dvouleťačku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 16.04.18 20:44
Koloodrážedlo pro malou dvouleťačku

Maminky chtěla jsem dceři k 2. narozeninám koupit koloodrážedlo. Ale dcera je nějaká malá. Máte nějaký tip na malé koloodrážedlo? Dcera měří 82cm, měřila jsem ji od rozkroku dolů a naměřila jsem 28cm, a co jsem našla koloodrážedla tak vše sedadlo nejníž 31cm :(

Nejnovější recenze z kategorie Chodítka, odrážedla, kola

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 2920 příspěvků 16.04.18 20:52

@Veru1987 Myslím,že znacka puky má nejmenší koloodrazedlo… Moje dcera byla taky takhle prťavá, tak jsme holt počkaly až trochu povyroste a vystačily si s plastovou motorkou :)

Wae
Kecalka 106 příspěvků 16.04.18 20:54

Puky LRM má nejnižší polohu 29 cm.
Ještě možná first bike s tím snižovacím adaptérem.

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 16.04.18 20:54

@Alušáček jsem si říkala jestli ještě neseženu, kdyžtak za rok :-)

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 16.04.18 20:54

Mame puky a je super. Syn na nem zacal v necelych 2letech a uplne v pohode. Je akorat a malinke, lehke

Ada22
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 21:02

Máme strider bike píší od 28 cm. Na první jsme měli puky to s těmi 10 " kolečky jak vypadá malinko jako koloběžka a to je také povedene

Dobbyna
Kecalka 161 příspěvků 16.04.18 21:05

Kupovala jsem loni dceři ke 2. narozeninám tohle https://www.neobycejne.cz/…dre-d641.htm je úplně super :potlesk:

Endru13
Povídálka 23 příspěvků 34 inzerátů 16.04.18 21:19

Doporučuji Puky wutsch. Dcera má čerstvě 2 roky, taky 82 cm. Dostala ho právě k narozeninám. Jde jí to na něm dobře. A baví ji to. Je lehké, stabilní. Helmu jsme dokoupili pro jistotu a na zvykání. Podařilo se mi sehnat bazarové.

kittystar
Povídálka 31 příspěvků 16.04.18 21:55

Galaxy Kosmik. Ten má min.30cm.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama