Péče o dětské vlásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mayecka
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 15.04.18 21:44
Péče o dětské vlásky

Ahoj maminky, dcerka 2,5 rocku má krásné dlouhé vlásky pod lopatky a dnes při česání jsem si všimla že má roztřepené konečky. Zajdeme na sestrihani konečků ale chtěla bych se vás zeptat jaké šampóny používáte? My doposud používali klasické 2v1 sampon a gel na mytí jelikož máme ještě dva kloučky. Ale pro dcerku asi budu muset koupit nějaký jiný aby se ji netrepily. Děkuji za rady :*

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 15.04.18 22:12

Používáme dětský šampon z lidlu.

AnastazieB
Echt Kelišová 8362 příspěvků 15.04.18 22:59

Používáme přírodní kosmetiku, chemii mi připadá na děti zbytečná.

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 15.04.18 23:53

Pro takhle malé dítě žádný dospělácký 2v1, ale pouze dětský šetrný šampon.

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 16.04.18 06:33

Pouzivame od cannaderm Seborea sampon. Obe deti maji jeste ty stroupky. Dcera ma dlouhe vlasky a po tomto samponu je ma moc hezky. Je prirodni.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 16.04.18 09:35
@SaraB píše:
Pro takhle malé dítě žádný dospělácký 2v1, ale pouze dětský šetrný šampon.

podle mě myslí zakladatelka 2v1 dětský sprchový gel a šampon, čili jedna lahvička na všechno :think: moji kluci ho mají taky

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 12:04
@Tamtama píše:
podle mě myslí zakladatelka 2v1 dětský sprchový gel a šampon, čili jedna lahvička na všechno :think: moji kluci ho mají taky

Jo, to dává větší smysl. :)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.04.18 12:34

@SaraB to je detsky 2v1 :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >