Přecitlivělé batole na bolístky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 13.04.18 21:50
Přecitlivělé batole na bolístky

Ahoj, prosím radu. Kluk 20 měsíců, od narození uřvaný a přecitlivělí. Celý den jen řve kvůli něčemu, stačí malinké ťuknutí, které pomalu nemůže ani cítit a už je řev. Celý dny jen chodí a říká bác bác, někdy schválně padá asi aby na sebe upozornil. Stačí když holčičce na hřišti spadne panenka a už ječí bác bác a fňuká. Když ho dítě omylem malinko žďuchne okamžitě amok a pak už se dětí bojí a musíme odejít. Prostě celý dny jen beee beee, úplně na vše kvůli hloupostem. Říkám si aby to nebyla až ňáká psychická porucha do budoucna protože je to opravdu celý den bác bác řev. Nepomáhá nic, nereagovat, utěšovat, vysvětlit, převést do srandy. Achjo. Představa školky no nevím jak to zvládne.

Reakce:

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 13.04.18 22:07

Podle mě si spojil to, že když se bouchne a má “bebíčko”, tak se mu dostane víc pozornosti, obejmutí, pochování, konejšení.
Mozná bych zkusila přidat více mazlení přes den a trošku “ignorovat” ty chvíle, kdy víte, že se mu opravdu nic nestalo a trošku to přihrává.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 13.04.18 22:37

Hele ja to u deti řeším tak, ze bolistku pofoukam, beru to vážně a situaci nezlehcuju (i kdyz jde o prkotiny), ale nijak extra se tim nezabiram. Chovám se porad stejne, bez větších emocí. Někdy je syn ufnukanek, někdy i velký karamboly prejde a je v pohodě. Myslim, ze deti jen potřebuji pochopeni a uznání, protože pro ne to muze byt opravdu velký stres a uci se s tim vyrovnat. Verim, ze to jednou krasne odezní a budem to zvládat s přehledem ;)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 13.04.18 22:38

MOžná je jen hypersenzitivní, mrkni někde na to o co jde. Takoví lidé jsou často skvělí, daleko vnímavější, ale má to holt i negativum jako to, co třeba popisuješ.

Billi
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 14.04.18 08:38

Moje dítě (skoro 4 roky) potřebuje na všechno náplasti. Bouchne se a chce náplast. Nezlehčuju a nechávám ho. Prostě pofoukám, zalepím, večer za velkého řevu strhnu a ani si nevzpomene. Má to tak od 2 let. Do 2 let byl opak, to mohla krev stříkat a nic. Děti mají různé povahy a období. U nás je to teď ve fázi, že mu vadí, když se komukoliv stane cokoliv. Stačí malé ťuknutí a on je z toho úplně hotový. Kolikrát i brečí za bráchu. Aktuálně i přestal jíst maso, protože „pán bum pase a pase je aua“. (Místo „pase“ se dá doplnit jakékoliv zvíře, co má na talíři.)

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 14.04.18 17:51

To je ale „problémové“ dítě, když kvůli němu založíš 4 vlákna během 24 hodin. :zed: :zed: :zed: Je něco, co ti na něm nevadí?

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 14.04.18 19:33

Jirka765 Teda jestli spíš nejsi ty trochu problémová? Vadí moje 4 založené diskuze, nikdo tě nenutí k tomu aby jsi to četla a už vůbec jsem nezakládala diskuze pro ty, co nemají nic jiného na práci než prudit na emiminu. Jestli nemáš nic jiného na práci než počítat kolik kdo založí diskuzi tak to je smutné :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >