Reklama

Jsem alergická na syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:02
Jsem alergicka na syna

Ahoj,

Predem prosim o anonym, je to pro me dost osobni.

Syn (27 mesicu) je odmalicka drazdive dite, vzdycky byl vzteklina, ale dnes uz mam opravdu dost a jen se potrebuji vypovidat. Syn ma dobre dny, kdy funguje - a pak ma ty horsi, jako dnes.

Dnes mel od rana asi 7 hysterickych zachvatu, u nekterych vim proc (jako kdyz nechtel jit z hriste domu na obed), u jinych nevim (hodil sebou na zem pri vystupovani z vytahu a odmital vystoupit).

Vse musi byt po jeho, kdyz neustoupim, vydrzi rvat strasne dlouho. Neni to kazdy den, jen nekdy. Jenze ja uz vzdycky vecer po takovem dni nemuzu.

Ted v posledni dobe ma navic „tata“ obdobi, takze me treba pri usinani posila pryc z loznice a chce tatinka.

Takze ja se cely den snazim, on se vzteka a nakonec me jeste posila pryc… Mam toho uz plne zuby a zacinam na syna byt alergicka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 22.04.18 21:07

Hlavně klid matko ;) že volá otce ber pozitivně, aspoň si od něj můžeš odpočinout. Jsou děti co takhle vyvádí a ještě se mámy nepustí ani na vteřinu :zed: prehod jo víc na muže a ty si nalej sklenku vína, ať ti z toho nehvízdne. Vztekani přejde… někdy. Nejlepší je ignorance když to jde.

Anne87
Kecalka 184 příspěvků 22.04.18 21:08

Tipla bych to na klasické období vzdoru. Nezbývá asi nic jiného, než mít pevné nervy a být trpělivá. Časem to určitě pomine… :kytka:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 22.04.18 21:09

:hug: nadech, vydech. Nesmis to brat osobne. Proste jen jeste neumi komunikovat, nevi, jak jinak rict, ze se mu neco nelibi. Takto male dite nepouziva rozum, ale pudy. Drz se.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:13

Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 22.04.18 21:13

Zase bude lepe :hug: mam doma to same, a cim vic se blizi treti narozeniny, tim je to lepsi. Jak zacnou vic mluvit a rozumet, tak se člověk naučí tem zachvatum predchazet :)

sepru
Kecalka 224 příspěvků 22.04.18 21:16

Nejsi alergická jsi vyčerpaná jeho výjevy, počkej až ti k tomu všemu řekne že tě nemá rád jako ten můj :lol:
U nás pomohlo buď ignorovat a odejít (což někdy nejde)
A pak nejvíc u mě zabralo, vzít strčit do pokojíku a říct že je rozrušenej a až se uklidní tak může přijít a to si piš že ze začátku jsem ho vracela snad 10× možná i víckrát..ale postupně se ty stavy vzteku a hysterie snižovaly a teď kolikrát se tam jde uklidnit sám
A to kolikrát to ještě vygradoval tak že když nebylo po jeho tak mě placnul nebo kousnul, prostě nevěděl co s negativni energii a to pak bylo točo :lol:
Je nam 32 měs

Táta období? Využij toho nech tatínka ať se stará alespoň budeš mít chvilku na sebe.. vanu kopyta nahoru nebo tak… však on za tebou prcek přijde.. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:18

Znate takovy ten vnitrni pocit, kdyz vas nekdo stve a nejradsi byste se s nim na cas nestykali? Tak tak to dnes mam ja vuci synovi. Rikam si, jestli je to normalni.

petruska131
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 22.04.18 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj,

Predem prosim o anonym, je to pro me dost osobni.

Syn (27 mesicu) je odmalicka drazdive dite, vzdycky byl vzteklina, ale dnes uz mam opravdu dost a jen se potrebuji vypovidat. Syn ma dobre dny, kdy funguje - a pak ma ty horsi, jako dnes.

Dnes mel od rana asi 7 hysterickych zachvatu, u nekterych vim proc (jako kdyz nechtel jit z hriste domu na obed), u jinych nevim (hodil sebou na zem pri vystupovani z vytahu a odmital vystoupit).

Vse musi byt po jeho, kdyz neustoupim, vydrzi rvat strasne dlouho. Neni to kazdy den, jen nekdy. Jenze ja uz vzdycky vecer po takovem dni nemuzu.

Ted v posledni dobe ma navic „tata“ obdobi, takze me treba pri usinani posila pryc z loznice a chce tatinka.

Takze ja se cely den snazim, on se vzteka a nakonec me jeste posila pryc… Mam toho uz plne zuby a zacinam na syna byt alergicka.

Uplne jak kdybys popisovala meho syna :mrgreen: Me se osvedcil Karp „Nejstastnejsi batole v okoli“. Fakt dobre utraceny penize. Uplne jsme se sehrali a ted uz dela sceny jen tatinkovi :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 22.04.18 21:19
@Anonymní píše:
Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

V tom případě by ten můj nejedl nikdy. Proste ho nakrmim tam kde je a nazdar. Takhle večeři. Večer je unavené nebo rozjetej a takto se jediné nají hodně. Neřeším.

chaela
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 22.04.18 21:19

U nás bylo nejhorší období cca 2 a čtvrt až necelý tři roky. Teď má skoro tři a čtvrt a ne že by se nevztekal, nebyl tvrdohlavej, nedělal scény,…ale je to o hodně lepší. Už se dá ukecat, vysvětlit, nemlátí sebou bezdůvodně o zem. Z ječení přešel na kňourání a z hysteráků na odmlouvání a vymýšlení důvodů, pohádek a domluv, proč by mělo být po jeho. To mě štve snad víc, než ty hysteráky, to stačila ignorace nebo čapnout děcko a jít. Ale tehdy jsem se strašně těšila, až si bude umět smysluplně říct, co chce. Každý období má něco.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:19

No mám stejně starou dceru a máme to jak přes kopírák :lol: už se nemohu dočkat až tohle období skončí, musím říct, že je to něco na moje nervy 8o 8o :zed:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 22.04.18 21:20
@Anonymní píše:
Znate takovy ten vnitrni pocit, kdyz vas nekdo stve a nejradsi byste se s nim na cas nestykali? Tak tak to dnes mam ja vuci synovi. Rikam si, jestli je to normalni.

Jo je, taky mám občas dítěte plný zuby. Když je malý a neumí zpracovat emoce tak ještě budiž, ale když je to školák který jenom zkouší co vydržíš tak to mě svědí ruka :cert: a nemůžeš ho dát na pár dní třeba k babičce?

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 22.04.18 21:22
@Anonymní píše:
Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

u nás v šesti letech :lol: a když skončil vzdor u staršího, začíná se vztekat čtyřleťák.. :zed:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 22.04.18 21:23
@Anonymní píše:

No jo, to nás mrzí vždycky. Co já se nařvala že jsem hrozná máma :? A pak jsem se s tím smířila :mrgreen: hodně se to zlepší kole :( toho 3. roku a tobě se hodně uleví až půjde do školky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama