Jsem alergická na syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.04.18 21:02
Jsem alergicka na syna

Ahoj,

Predem prosim o anonym, je to pro me dost osobni.

Syn (27 mesicu) je odmalicka drazdive dite, vzdycky byl vzteklina, ale dnes uz mam opravdu dost a jen se potrebuji vypovidat. Syn ma dobre dny, kdy funguje - a pak ma ty horsi, jako dnes.

Dnes mel od rana asi 7 hysterickych zachvatu, u nekterych vim proc (jako kdyz nechtel jit z hriste domu na obed), u jinych nevim (hodil sebou na zem pri vystupovani z vytahu a odmital vystoupit).

Vse musi byt po jeho, kdyz neustoupim, vydrzi rvat strasne dlouho. Neni to kazdy den, jen nekdy. Jenze ja uz vzdycky vecer po takovem dni nemuzu.

Ted v posledni dobe ma navic „tata“ obdobi, takze me treba pri usinani posila pryc z loznice a chce tatinka.

Takze ja se cely den snazim, on se vzteka a nakonec me jeste posila pryc… Mam toho uz plne zuby a zacinam na syna byt alergicka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 6443 příspěvků 22.04.18 21:07

Hlavně klid matko ;) že volá otce ber pozitivně, aspoň si od něj můžeš odpočinout. Jsou děti co takhle vyvádí a ještě se mámy nepustí ani na vteřinu :zed: prehod jo víc na muže a ty si nalej sklenku vína, ať ti z toho nehvízdne. Vztekani přejde… někdy. Nejlepší je ignorance když to jde.

Anne87
Kecalka 151 příspěvků 22.04.18 21:08

Tipla bych to na klasické období vzdoru. Nezbývá asi nic jiného, než mít pevné nervy a být trpělivá. Časem to určitě pomine… :kytka:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 22.04.18 21:09

:hug: nadech, vydech. Nesmis to brat osobne. Proste jen jeste neumi komunikovat, nevi, jak jinak rict, ze se mu neco nelibi. Takto male dite nepouziva rozum, ale pudy. Drz se.

Anonymní  22.04.18 21:13

Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

Deninina
Závislačka 3887 příspěvků 22.04.18 21:13

Zase bude lepe :hug: mam doma to same, a cim vic se blizi treti narozeniny, tim je to lepsi. Jak zacnou vic mluvit a rozumet, tak se člověk naučí tem zachvatum predchazet :)

sepru
Stálice 60 příspěvků 22.04.18 21:16

Nejsi alergická jsi vyčerpaná jeho výjevy, počkej až ti k tomu všemu řekne že tě nemá rád jako ten můj :lol:
U nás pomohlo buď ignorovat a odejít (což někdy nejde)
A pak nejvíc u mě zabralo, vzít strčit do pokojíku a říct že je rozrušenej a až se uklidní tak může přijít a to si piš že ze začátku jsem ho vracela snad 10× možná i víckrát..ale postupně se ty stavy vzteku a hysterie snižovaly a teď kolikrát se tam jde uklidnit sám
A to kolikrát to ještě vygradoval tak že když nebylo po jeho tak mě placnul nebo kousnul, prostě nevěděl co s negativni energii a to pak bylo točo :lol:
Je nam 32 měs

Táta období? Využij toho nech tatínka ať se stará alespoň budeš mít chvilku na sebe.. vanu kopyta nahoru nebo tak… však on za tebou prcek přijde.. :lol:

Anonymní  22.04.18 21:18

Znate takovy ten vnitrni pocit, kdyz vas nekdo stve a nejradsi byste se s nim na cas nestykali? Tak tak to dnes mam ja vuci synovi. Rikam si, jestli je to normalni.

petruska131
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 22.04.18 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj,

Predem prosim o anonym, je to pro me dost osobni.

Syn (27 mesicu) je odmalicka drazdive dite, vzdycky byl vzteklina, ale dnes uz mam opravdu dost a jen se potrebuji vypovidat. Syn ma dobre dny, kdy funguje - a pak ma ty horsi, jako dnes.

Dnes mel od rana asi 7 hysterickych zachvatu, u nekterych vim proc (jako kdyz nechtel jit z hriste domu na obed), u jinych nevim (hodil sebou na zem pri vystupovani z vytahu a odmital vystoupit).

Vse musi byt po jeho, kdyz neustoupim, vydrzi rvat strasne dlouho. Neni to kazdy den, jen nekdy. Jenze ja uz vzdycky vecer po takovem dni nemuzu.

Ted v posledni dobe ma navic „tata“ obdobi, takze me treba pri usinani posila pryc z loznice a chce tatinka.

Takze ja se cely den snazim, on se vzteka a nakonec me jeste posila pryc… Mam toho uz plne zuby a zacinam na syna byt alergicka.

Uplne jak kdybys popisovala meho syna :mrgreen: Me se osvedcil Karp „Nejstastnejsi batole v okoli“. Fakt dobre utraceny penize. Uplne jsme se sehrali a ted uz dela sceny jen tatinkovi :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 22.04.18 21:19
@Anonymní píše:
Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

V tom případě by ten můj nejedl nikdy. Proste ho nakrmim tam kde je a nazdar. Takhle večeři. Večer je unavené nebo rozjetej a takto se jediné nají hodně. Neřeším.

chaela
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 22.04.18 21:19

U nás bylo nejhorší období cca 2 a čtvrt až necelý tři roky. Teď má skoro tři a čtvrt a ne že by se nevztekal, nebyl tvrdohlavej, nedělal scény,…ale je to o hodně lepší. Už se dá ukecat, vysvětlit, nemlátí sebou bezdůvodně o zem. Z ječení přešel na kňourání a z hysteráků na odmlouvání a vymýšlení důvodů, pohádek a domluv, proč by mělo být po jeho. To mě štve snad víc, než ty hysteráky, to stačila ignorace nebo čapnout děcko a jít. Ale tehdy jsem se strašně těšila, až si bude umět smysluplně říct, co chce. Každý období má něco.

Anonymní  22.04.18 21:19

No mám stejně starou dceru a máme to jak přes kopírák :lol: už se nemohu dočkat až tohle období skončí, musím říct, že je to něco na moje nervy 8o 8o :zed:

terien
Kelišová 6443 příspěvků 22.04.18 21:20
@Anonymní píše:
Znate takovy ten vnitrni pocit, kdyz vas nekdo stve a nejradsi byste se s nim na cas nestykali? Tak tak to dnes mam ja vuci synovi. Rikam si, jestli je to normalni.

Jo je, taky mám občas dítěte plný zuby. Když je malý a neumí zpracovat emoce tak ještě budiž, ale když je to školák který jenom zkouší co vydržíš tak to mě svědí ruka :cert: a nemůžeš ho dát na pár dní třeba k babičce?

Tamtama
Extra třída :D 11227 příspěvků 22.04.18 21:22
@Anonymní píše:
Ale KDY tohle prejde? Kdy to preslo u vas? Dnes vecer jsem na nej byla uz fakt hnusna a nakonec sel spat bez vecere (rikala jsem mu 20×, ze ji ma na stole). Ne, ze by si to nezaslouzil teda, ale stejne me to mrzi.

u nás v šesti letech :lol: a když skončil vzdor u staršího, začíná se vztekat čtyřleťák.. :zed:

terien
Kelišová 6443 příspěvků 22.04.18 21:23
@Anonymní píše:

No jo, to nás mrzí vždycky. Co já se nařvala že jsem hrozná máma :? A pak jsem se s tím smířila :mrgreen: hodně se to zlepší kole :( toho 3. roku a tobě se hodně uleví až půjde do školky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama