Chůvička co teď frčí....

Anonymni
16.11.08 21:52

Chůvička co teď frčí....

Ahoj,

rozhoduji se pro koupi chůvičky. Bydlíme v panelákovém 3+1. Asi nepotřebujeme top top drahou kvalitu,ale nějaký rozumný střed. Poradíte prosím, které si vybrat?

Děkuji moc
Katka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22163
16.11.08 22:36

já si objednala teď tefal… má dosah 400m. a stojí kolem 1400Kč… nemůžeš na mimi mluvit.. ale myslím, že bohatě stačí!
ale ještě ji nemám doma… až v úterý
tady je odkaz
http://www.domacitechnika.cz/…efal-bh-1200

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
16.11.08 22:53

Já bych tedy nekupovala žádnou. V panelákovém bytě je všechno slyšet až moc. My ji vždy používali na zahradu, ale doma nikdy.
Halka

Jo jinak máme Philips, abych zodpověděla dotaz, vydržela dvě děti i v mrazu, jen jsme museli koupit nové nabíječky, ty popraskaly. Bylo to ale opravdu po čtyřech letech používání ve všech podmínkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
17.11.08 01:14

To bylo první, co mě napadlo … že v paneláku chůvička třeba nebude :D

My nebydlíme v paneláku, měli jsme Philips, a v bytě jsem jí přestala používat poměrně brzy. Zjistila jsem, že jsem se vždycky vzbudila ještě dříve, než chůvičce „došlo“, že by měla zvuk přenést. Stačilo jen před spaním trochu pootevřít dveře dětského pokojíčku.
Dobrá je ale, když jedete někam na dovolenou nebo na návštěvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
andela
17.11.08 09:24

Já jsem chůvičku využila i v našem 2+kk :wink: :lol: . Večer jsem malího uspala a zavřela dveře, protože noční spánek je přeci jen něco jinýho a nemusí ho TV rušit.
Měli jsme za 6 stovek z kauflandu a stačila bohatě.
Ještě jsem teda chůvičku hodně využila když jsem nechávala malího spát před barákem, a že tam spal od narození defakto denně.

• Citovat
  • Nahlásit
5697
17.11.08 09:39

taky využijeme i v paneláku. Super věcička. Máme od firmy Brondi. Jsou kvalitní, cenově dostupné, s obrovským dosahem (na principu vysílaček). Přeju dobrý výběr ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
VERONIKA
17.11.08 09:43

My máme chůvičky Philips a teď je využíváme daleko víc než když byl malý mimčo!!!
Když byl maličký tak jsem mu dávala chůvičku i do kočárku na terasu abych ho slyšela, že se už probudil!
Teď v létě jsme je využili maximálně - malého jsem dala spát a šli jsme na zahradu grilovat, měla jsem ho pod „dozorem“ a bylo to super!

Nevím sice jestli má smysl kupovat chůvičku i do paneláku, ale je to na zvážení - když je nevyužiješ, lehce je zase prodáš a hotovo!

• Citovat
  • Nahlásit
13497
17.11.08 09:46

Taky mame phillips a v panelaku je vyuziji.Malou dame do pokojiku spat,zavreme dvere,jsme v obyvaku a treba koukame na telku takze bez chuvicky bychom malou neslyseli.
JInak kdyz dam malou v kocaru na balkon tak je vyuziji taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19277
17.11.08 10:38

Ahoj
Máme Philips…už pár let. :wink: A i když jsme v paneláku používáme téměř denně. Obývák máme na druhém konci bytu a i když necháme do ložnice dveře otevřené,tak Radečka prostě neslyšíme.Nějak neřve,jen pofňukával,když byl maličký a teď doleze na kraj postele a začne něco „povídat“ a to by jsme neslyšeli už vůbec.
No vlastně by jsme možná i slyšeli,ale to by jsme museli být úplně potichu a i bez televize a s napnutýma ušima. A to přece nejde.Taky si potřebujeme povídat a normálně žít. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15043
17.11.08 11:17

Taky vyuzivame chuvicky i v panelaku. Jenik breci velice potichu a pokojicek je na druhe strane bytu, takze by jsme ho vubec neslyseli. Mame Philips. Rozhodne bych nesla do video chuvicek, maji je kamaradky a nemuzu srovnavat. Musi s chuvickama sedet u zasuvky, pac mimo sit jsou na nejak moc baterek a desne je zerou, takze treba k ohni to nehrozi. Navic hodne ztraci signal, teda oproti nasim Philipskam. A miminko ti klidne odleze ze zaberu a video je na prd. :nevim:
My mame Philips SCD 465, a naprosta spokojenost. Mraz vydrzely taky v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5591
17.11.08 13:29

Máme ty samé co Lu a bydlíme v paneláku a využíváme denně.Malá spí v pokojíku a my ji v obýváku taky neslyšíme,jen pokud řve.Jakmile jdeme spát,vypínám je,přes zeď malou slyším dobře a kolikrát jsem vzhůru o maličko dřív,než se ozve na pití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
17.11.08 13:35

Já mám PHILIPS SCD 463 jsem spokojená, už jí mám leta a stále funguje bezvadně!
I v paneláku se využije. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18640
17.11.08 21:12

my máme sencor a stačili nám, v paneláku jsme je teda nepoužívali až na baráku, ale malej byl slyšet krásně. Jenom nám to občas něco rušilo a příšerně to škrčelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
17.11.08 21:31

Hlavně nekupuj Etu, je sice z těch levnějších, ale se sousedy by se ti vše míchalo a rušilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
18.11.08 08:16

Lepsi koupit tu, co prave nefrci, pokud teda nechces poslouchat plac ditete od sousedu.. :lol: Vetsina chuvicek ma sice nekolik kanalu, ale pak je musis prehazovat a hledat kanal, ktery nema nikdo jiny ve tvem dosahu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama