Chválení matek? Nejlepší značkové díte?

Anonymní
4.9.11 23:50

Chválení matek?nejlepší značkové díte?

Holky prave jsem jen tak z nudy projela nejake fotky na mmb,modni ulovky,a zustala jsem valit oči teda 8-o 8-o ne ze bych byla zaostala,nebo sve deti nejak skarede oblikala,to vubec ne ba naopak,snazim se je hezky oblict a hlavne pohodlne,a ucelne,ale z nekterych kreaci,na fotkach,jsem fakt byla rozcarovana,prijde mi ze si matky delaji ze svych deti chodici znackove vesaky,cim vic viditelnejs napis znacky tm lepe,cim vic pruhu tim vic…prijde jen me smesne si delat z ditete chodici znackovou kreaturu?litt po obchodech a rvat se o nejhezc kousek,jak jinak nez spesl znackovy?teda se do me klidne pustte,ale myslela jsem ze se uprednostnuji jine hodnoty nez se predbihat ktera z nas ma drahsi vecicku :roll: nebo vam prijde normalni oupit treba diteti boty za ctyri tisice?nebo triko za dva litry?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4957
4.9.11 23:56

Kdyz na to nekdo ma :roll: :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.9.11 00:00

já to možna spatne napsala me jako nejde o prachy,ale o to proc delaji ze svych deti chodici modni ikony?super leskla bundicka a prez celou napis Replay,nebo super nova cepicka a prez celou napis GAP,jako chapete me?n uz jdu spat :lol: :lol: bych tu nejradsi hodila par fotek,kvuli kterym jsem tohle zakladala,ale to asi nemuzu co :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3544
5.9.11 00:00

me to normalni neprijde, ale chapu, ze maminky, ktere nemusi vubec resit finance, tak kdyz sobe kupuji drahe znackove veci, tak to asi chteji doprat i svym detem…nebo nakupuji v zahranici,kde to stoji par „susnu“ nebo to treba ditka dostala darem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
5.9.11 00:19

„Nejlepší“ jsou ty značkové boty, které nejsou vůbec zdravé :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.9.11 00:25

Některé to tak mají,v hlavě nic moc a na sobě značky,tak chtějí totéž dopřát i dětem…Nemají myslím v životě žádnou jinou náplň,zájmy,koníčkem je jim móda,takže se vozí v obrovských džípech,dny tráví v obchoďácích,nepracují,manžel přijde domů až večer,tak vymýšlejí blbosti a na sobě nosí to,co popsala zakladatelka a navlékají to i na děti :wink: Když se jim to líbí,tak ať to mají,mi je teda chození v nápisech trapné…mám radši nenápadné značky,ale někomu se to prostě líbí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3544
5.9.11 00:46

jeste bych asi dodala, ze je to i dost o vkusu a co si budeme vykladat, ten si proste za prachy nekoupite, bud pro to zena ma cit nebo ne........kdyz jdu po ulici, 90% zen mi prijde oblecena desne a je jedno jestli je ve znackovem nebo „no name“ obleceni…ale to uz je asi trosku mimo tema :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
5.9.11 01:20

Holt kdyz na to nekdo ma, tak to chce taky ukazat…prehnane velky napisy znacek na zadech ci kde mi taky zrovna nesedi a je to nevkusny…Takovy lidi jsou chodici reklamy…no ne? Ja mam znackovy veci rada a kupuju si je, jenze chodim po slevach a nemam potrebu ukazovat, ze mam znackovy hadry a moje dcera taky…obleceni kupuju kvuli kvalite a ne kvuli znacce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
5.9.11 01:48

Ono je značka a značka. Abych dvouletý dcerce kupovala Levisky za šestnáct stovek, tak to ne, ale za botky Superfity nebo Primige to dám (se skřípěním zubů teda).
Jinak to, co popisuješ, je prostě součástí jistýho životního stylu, stejně jako šperky pro čivavy. Nic, co by se mě týkalo, čili neřeším. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
5.9.11 01:59

Tak naše malá na doma nosí obyčejné většinou půjčené nebo poděděné oblečení.Na ven chodí většinou ve značkovém,ale vše je z MMB za pár korun a kupuju jen to,co je kvalitní a pohodlné,né kvůli značce.A boty bude mít certifikované,né žádné adidasky a podobně.Takže za mě,proč by dítě nemohlo být hezky oblečené,ale dělat z něj ramínko na šaty,nebo nedejbože „módní ikonu“ to je i na mě moc.
Jinak je fakt,že jsem už x-let sběratel medvídků Me To You,tak se snažím i pro malou sehnat medvídky a už na sobě měla i tričko Dior-original ze secondhandu za 45kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
5.9.11 05:54

myslím si, že je to každého věc..vůbec nechápu smysl založené debaty..co tobě přijde jako zbytečný, může někomu kdo na to má připadat jako naprosto normální..nakupuje tak sobě, tak proč ne dítěti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7257
5.9.11 06:35

Ať si každá matka obléká dítě jak chce :nevim:. Já doma teda malej věšák na značkový věci nemám, sama tak nechodím. Nerada bych nakonec vedle svého dítěte chtěla vypadat ja socka :mrgreen: :mrgreen: Ale je pravda, že prcek má jednu moc pěknou adidas soupravu a ta je hodobóžová :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
5.9.11 06:37
mmanolka píše:
myslím si, že je to každého věc..vůbec nechápu smysl založené debaty..co tobě přijde jako zbytečný, může někomu kdo na to má připadat jako naprosto normální..nakupuje tak sobě, tak proč ne dítěti..

Kdyby to tem kupujicim prislo jako normalni bezna vec, tak to takhle na obdiv nedavaji, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
5.9.11 07:50

Moje dítě zrovna dneska šlo do školky a na triku má přes prsa obrovský nápis GAP. :mrgreen: Triko mě stálo v sekáči 35Kč. :mrgreen: 8-)

Mně se třeba lesklá bunda s nápisem Diesel líbí, kdybych na ní měla, tak jí dcerce klidně koupím. A zase lepší bunda Diesel než bunda od Vietnamce, kde má na zádech Hiu-o nebo co tam píšou, to je zase podle mě vrchol nevkusu.

Takže za mě také nechápu smysl této diskuze. Moje dcera nosí úzké značkové džíny, jsou VELICE POHODLNÉ, a moc jí to sluší. Pohrdavé pohledy některých matek přehlížím, ať mi každý políbí šosíček a děti si oblíká do čeho chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
5.9.11 07:56

já chápu že se nad tím člověk může pozastavit, ale nechápu jak se na tomhle člověk může rozčilovat, je to každého věc, je to každého životní styl, a podle oblečení bych teda nikdy nesoudila člověka, co má či nemá v hlavě, nebo co má či nemá na práci. Tomu už jen říkám… závist. Ať si každý nosí co chce, to co je dobré pro mě, nemusí být dobré pro vás a naopak. Oblékám se jak do značkového, tak i do věcí od vietnamců, nebo ze second handu.....no a co??? Když se jeden den obleču celá do dieslu, a druhý den půjdu venčit psa v teplákách a vytahanym triku, bude to zavádějící??? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama