Chvilkové snažení

Anonymní
4.5.21 18:31

Chvilkové snažení

Dobrý den, Ahoj snažíme se v přítelem teprve chvíli přesněji řečeno jsem v březnu vysadila antikoncepci a od té doby ji neberu. Mě je 23 let a příteli 29 takže myslím že nejlepší věk. A otázka na vás může se stát že je „normálně“ menstruace a pak zjistíte že jste těhotné stalo se to nějaké z Vás? Vím že je to strašne individuální ale za jakou dobu se Vám podařilo otěhotnět já si myslím že jsem v nejlepších letech. Jinak menstruace od března pravidelná po 29 dnech cca 6 dní. Mockrát děkuji za odpovědi. Krásný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
137
4.5.21 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, Ahoj snažíme se v přítelem teprve chvíli přesněji řečeno jsem v březnu vysadila antikoncepci a od té doby ji neberu. Mě je 23 let a příteli 29 takže myslím že nejlepší věk. A otázka na vás může se stát že je „normálně“ menstruace a pak zjistíte že jste těhotné stalo se to nějaké z Vás? Vím že je to strašne individuální ale za jakou dobu se Vám podařilo otěhotnět já si myslím že jsem v nejlepších letech. Jinak menstruace od března pravidelná po 29 dnech cca 6 dní. Mockrát děkuji za odpovědi. Krásný den.

Ahojky, tohle je vše naprosto individuální. Záleží jak dlouho jsi HA brala, to že máš MS po 29 dnech už může být pravidelnost ale taky vůbec. Já už HA neberu rok a prvni měsíc přišla po 28, druhý po 29, třetí po 29 pak najednou 32, pak zase 26, až po půl roce se mi to ustalilo na 31 dnech. Tělo není stroj a nemůžeš po něm chtít aby po letech s hormonama fungovalo po 2 měsících jako hodinky. Znám spoustu případů, kdy holky otehotnely hned první měsíc po vysazení ale můj případ je, že už se snažíme 6. cyklus, je mi čerstvě 23 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 18:56

4 měsíce po vysazeni HA chodila ms po 27 dnech - tělo je ještě oblblé HA. No potom se mi to dost rozhodilo. Někdy po 20, někdy po 30. Ustálilo se to až po roce. Je mi 26 a snažíme se aktuálně 8 měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
122
4.5.21 18:57

Dle čeho jsi usoudila, že máš pravidelnou mentruaci, když jsi v březnu vysadila antikoncepci? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
4.5.21 19:01

V březnu si vysadila, takže v dubnu dostala ms ještě po HA. Tak to je jasný, že ji máš pravidelnou :lol:
Ale k dotazu : Můžeš ji mít pravidelnou a snažit se 2 roky, nepravidelnou a muže to být hned. Tohle je fakt individuální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
4.5.21 19:19

Tak když si v březnu vysadila tak nemuzes soudit co mas pravidelně, počkej par měsíců. Jinak tělo se po vysazeni muze dávat dohromady klidně rok, jeden cyklus co přišel na čas nic neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
4.5.21 19:29

Četla jsem, že někdo menstruuje i v těhotenství, ale moc se mi tomu nechce věřit. Špinění dobře, ale rovnou krev jako při menstruaci? Ale já měla vždy menstruaci celkem silnou, tak bych ji asi bezpečně poznala. Jednou jsem se na to ptala gynekologa a tvrdil mi, že takovou ještě nepotkal. Možné je všechno, ale bude to asi hodně, hodně vzácné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
4.5.21 19:52

Prej pravidelnou ms, měsíc po vysazení ha. Přeji ti tvůj optimismus. A rada, neres to, nijak, jen si užívejte sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat