Slabší čárka na tt než kontrolní

Anonymní
4.5.21 12:33

Slabší čárka na tt než kontrolní

Dobrý den,
Dnes mám 8 den zpoždění, tt sice pozitivni, ale druhá čárka je slabší než kontrolní. Měl to někdo taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4269
4.5.21 12:36

A co bys chtěla? Aby to bylo černým tlustým zvyraznovacem? Tím, ze si budes dělat dal testy už to těhotenství nevylepsis. Počkej si na kontrolu u doktora ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
4.5.21 12:42
@Verurizeckova píše:
A co bys chtěla? Aby to bylo černým tlustým zvyraznovacem? Tím, ze si budes dělat dal testy už to těhotenství nevylepsis. Počkej si na kontrolu u doktora ;)
:palec: asi tak.. zakladatelko, je pozitivní. Co víc chceš slyšet?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
4.5.21 12:43

@Verurizeckova Proboha umíte vy reagovat jinak než tak, že druhé ponížíte? Druhá diskuze o tehotenském testu za pár minut a vy se musíte do obou diskuzí přihrnout a dávat najevo, jak jste chytrá :roll: To jste byla vždycky co? Miluju tyhle lidi, kteří zapomněli na to, že kdysi taky věděli prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 12:45

@josslyn.n Děkuji za podporu. Chtěla jsem jen vědět, jestli to měl někdo podobně..jsem po potratu, tak mám pouze strach :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1167
4.5.21 12:46
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dnes mám 8 den zpoždění, tt sice pozitivni, ale druhá čárka je slabší než kontrolní. Měl to někdo taky tak?

Je to tak normální. Čárka na těhotenském testu nemusí být stejně silná jako ta kontrolní. Čím déle je žena těhotná, tím bývá čárka silnější. Test reaguje na HCG hormon v moči (tehotensky hormon) a ten pořád roste, proto čárka sílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30992
4.5.21 12:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dnes mám 8 den zpoždění, tt sice pozitivni, ale druhá čárka je slabší než kontrolní. Měl to někdo taky tak?

Pozitivní test, gratuluju :palec: Prosperitu těhotenství takhle zjistit nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13877

Zatímco u ovulačního testu musi být carka stejně silná jako kontrolní, u těhotenskeho je to jedno. Je pozitivní, gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Ba-stet Děkuji za odpověď:-)

• Citovat
  • Nahlásit
111
4.5.21 13:06
@josslyn.n píše:
@Verurizeckova Proboha umíte vy reagovat jinak než tak, že druhé ponížíte? Druhá diskuze o tehotenském testu za pár minut a vy se musíte do obou diskuzí přihrnout a dávat najevo, jak jste chytrá :roll: To jste byla vždycky co? Miluju tyhle lidi, kteří zapomněli na to, že kdysi taky věděli prd.

Já miluju lidi, kteří neumí číst příbalový leták a zakládají diskuse k hovnu ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
4.5.21 13:12
@Anonymní píše:
@josslyn.n Děkuji za podporu. Chtěla jsem jen vědět, jestli to měl někdo podobně..jsem po potratu, tak mám pouze strach :-)

Po potratu je tady každá druhá a většina vi, ze síla čárky nic o prosperitě těhotenství nevypovídá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
4.5.21 13:14

Jestli jsem to pochopila správně, tak zakladatelce nejde o to, jestli je test pozitivní - to ví. Rozumím tomu tak, že má obavy ze slabší testovací čárky z důvodu, že už je více než týden po vynechané menstruaci.

Je pravda, že v tu dobu už čárky bývají stejně silné. Já si pamatuju, že jsem tu testovací taky měla slabší, ale bylo to značkou testu. Koupila jsem si jiný a tam už čárky stejně silné byly.

Jestli navíc nevíš přesně na den, kdy proběhla ovulace, termín MS víš jenom orientačně. Třeba ovulace proběhla později než obvykle.

V každém případě uvidíš na kontrole u gynekologa, jak na tom jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4269
4.5.21 14:22

@josslyn.n přesně, neumím, jsem hovado :lol:  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu