Chybí mi zamilovanost

Anonymní
20.7.15 08:27

Chybi mi zamilovanost

Ahojky.Uz dobrych par dni si rikam, jak moc mi chybi obdobi zamilovanosti.To jsme s pritelem byly uplne jiny par.Ted je nas vztah jen o ukolech, kdo co ma udelat.Mame rozdelene prace. Nejak chybi smysl vztahu.Ano jsme rodice, to je skvele, ale to nas taky posunulo jinam.Ted kdyz bych mela vratit cas a vedela bych, jaky vztah ted bude, partnera bych si uz znova nevybrala. Casto si rikam, ze na me mozna cekal nekde lepsi partner, ale to uz se nedozvim. Nekdy si rikam, ze chapu lidi, kteti maj milence ci milenku. Zkratka ve vztahu chybi veci, ktere tam driv byly a ted jsou nenavratne pryc…Jenze proc by se mel partner snazit koupit mi treba kytku ze…kdyz uz me ma,,jistou".

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

33197
20.7.15 08:30

Jak dlouho jste spolu? Ona ta „zamilovanost“ zmizí z každého vztahu. To si nevybereš :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 08:35

@WERISKA Ono mi chybi to, ze uz nema chut me prekvapit.Uz se nemusi snazit.Vim,ze zamilovanost bohuzel vzdy odezni, ale me chybi to co tam zamilovanost zpusobovala. Samozrejme i u me odeznela. Partnera uz nevidim jako pana dokonaleho. Naopak vidim cim dal vic chyb.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 08:37

Jsme spolu 5 let. A uz ted si neumim predstavit byt s nim dalsich 5 let.Uz se tesim az mi skonci rodicovska a ja se s partnerem budu stridat ve smenach a min se uvidime.Tim padem si budem vzacnejsi a ja nebudu mit tolik prostoru na hodnoceni vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
753
20.7.15 08:39

Jinde tráva zelenější neni :D ;) všude se to změní ;) bohužel ;) já teď občas bulim u romantickejch filmů, že tohle už nikdy nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1413
20.7.15 08:40

Jak mate male dite? Treba je to proste tim, ze na nejaky veci ted neni cas.ani ho to treba nenapadne. Ja si pamatuju, kdyz nase dcera byla mala ( od narozeni do 4 let), tak jsem porad resila jen veci kolem ni. Ted uji bude skoro 6 let a mame s manzelem zase nas cas zpatky, nejsem vorvana az tak vecer, v klidu si vypijem kafe a mozek nam zase funguje jako pred tim :lol:
Ja si prave myslim, ze kdyz si nekdo z paru najde milence, nic tim nevyresi, protoze jakmile ti dva budou mit spolu dite a zacnou spolu zit, jsou vlastne tam, kde byli s predchozim partnerem. ( vyjimka alkoholiku, fetaku, nasilniku…vsak vite co tom myslim).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 08:41

Chybi mi to co bylo driv…Driv jsme bez sebe nemohly byt ahned jsme si povidaly, jaky jsme mely den.Byly jsme si oporou.Ted je to o tom, jestli jeden znas nakoupil, umyl nadobi, vypral Zkratka vztah je o nude.

• Nahlásit
  • Citovat
33197
20.7.15 08:41
@Anonymní píše:
Jsme spolu 5 let. A uz ted si neumim predstavit byt s nim dalsich 5 let.Uz se tesim az mi skonci rodicovska a ja se s partnerem budu stridat ve smenach a min se uvidime.Tim padem si budem vzacnejsi a ja nebudu mit tolik prostoru na hodnoceni vztahu.

5 let. To je ještě málo. :nevim:
Co nějaké výlety, dítě na hlídání a užít si pěkný víkend? Nepomohlo by to? :think: Alespoň trochu :kytka:
Nějaké vybočení ze stereotypu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
20.7.15 08:43

Zamilovanost vymizí z každého vztahu. Naštěstí v tom našem (a jsme spolu už 16 let) ji vystřídala láska, vzájemná úcta, porozumění a taky jiná společná láska - ta k našim dětem :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
20.7.15 08:46
@Anonymní píše:
Ahojky.Uz dobrych par dni si rikam, jak moc mi chybi obdobi zamilovanosti.To jsme s pritelem byly uplne jiny par.Ted je nas vztah jen o ukolech, kdo co ma udelat.Mame rozdelene prace. Nejak chybi smysl vztahu.Ano jsme rodice, to je skvele, ale to nas taky posunulo jinam.Ted kdyz bych mela vratit cas a vedela bych, jaky vztah ted bude, partnera bych si uz znova nevybrala. Casto si rikam, ze na me mozna cekal nekde lepsi partner, ale to uz se nedozvim. Nekdy si rikam, ze chapu lidi, kteti maj milence ci milenku. Zkratka ve vztahu chybi veci, ktere tam driv byly a ted jsou nenavratne pryc…Jenze proc by se mel partner snazit koupit mi treba kytku ze…kdyz uz me ma,,jistou".

Reprodukční funkce splněna - smysl vztahu (rodiny) už jste tedy naplnili. Ted záleží, jak si zpříjemníš i následující období. Sama musíš vědět, jestli to bude snazší s ním, nebo bez něj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 08:47

Chtely bychom vice deti, ale ja vazne evim jestli je chci s nim.On je takovy laxni, co se tyce reakci a opatreni.Ja treba balkon otviram jen na ventilaci, kdezto on by nechal klidne celou noc otevreny balkon, kdyz mame dvoulete dite v loznici.Coz ja naprosto nepochopim.On mi vycita, ze vse dramarizuji a ja zas jemu, ze nedomysli co se muze stat.

• Nahlásit
  • Citovat
791
20.7.15 08:49

Ono je to asi všude stejné. My jsme s mužem spolu 5,5 let. Na začátku to byl gentleman, co mi držel dveře, pomáhal do kabátu, vzpomně si na každé drobné výročí (o milování kazdý den ani nemluvim :D ). No a teď jsme manželé, rodiče. Dveře mi klidně pustí na obličej, vzpomene si max na narozeniny (díky kalendáři)… Prostě to romantické pobláznění tam neni. Ale zase nás stmelilo spousta jiných důležitějších věcí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
20.7.15 08:53
@Plomba píše:
Ono je to asi všude stejné. My jsme s mužem spolu 5,5 let. Na začátku to byl gentleman, co mi držel dveře, pomáhal do kabátu, vzpomně si na každé drobné výročí (o milování kazdý den ani nemluvim :D ). No a teď jsme manželé, rodiče. Dveře mi klidně pustí na obličej, vzpomene si max na narozeniny (díky kalendáři)… Prostě to romantické pobláznění tam neni. Ale zase nás stmelilo spousta jiných důležitějších věcí…

U nás to samé :lol:. Ale je fakt, že když je potřeba, dokáže mě muž opečovávat. Ať už po porodech nebo při nemoci :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
20.7.15 08:57

@WERISKA to je pravda! Odjet třeba na víkend. Můžu doporučit zvlastní zkušenosti. Ale na druhou stranu zamilovanost odezní v každém vztahu a každý na ni rád vzpomíná, ale pokud si rozumíte tak je škoda jenom kvůli tom zahodit vztah. Je hloupost říkat si že jiný chlap by byl lepší, po čase by to možná bylo to samé. Můj manžel taky na ty překvapení moc není a než čekat než něco vymyslí, tak jsem domluvila hlídaní a zařídila víkend v hotelu s na konec z něj i ten romantik na chvíli byl! :P Ale i s dětmi se dá třeba jet o víkendu na výlet a je to fajn. Prostě stereotyp vztah zabíjí tak s tím něco udělejte :)

• Nahlásit
  • Citovat
324
20.7.15 09:01

Ehm, zakladatelko, nepises cirou nahodou v jinych diskuzich pod nickem Markur69? Ja ten tvuj sloh uz poznam.
Holky bacha, rekla bych, ze tohle je fiktivni tema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama