Reklama

Chystání výbavičky v 35. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

želvišta
Nováček 2 příspěvky 28.12.16 18:48
Chystani vybavicky v 35 tt

Ahoj vsem, potrebuju uklidnit zda nektera z vas zacala chystat vybavicku az v 35 tt? Porad jsem mela dost casu, do posledni chvile chodila do prace a ted jsem chytla nerva ze to nemuzu stihnout!!Jde o druhe dite, na predcasny porod to zatim nevypada. Vetsi cast mam alespon vypranou, takze me ceka zehleni.Ale jeste musim udelat misto ve skrini a v komode, celkove uklidit pokoj kde budu mit zazemi pro nocni kojeni, vsude se vali tasky s pujcenymi vecmi na mimco (nevime pohlavi),mam dve hromady bezneho pradla na vyzehleni atd.Snad to zvladnu?! :oops: :think:

Reklama

Reakce:

Dobru
Kelišová 6624 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 18:53

Ahoj, já 35+5 rodila :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 28.12.16 18:54

Vyzehlit celou vybavicku jsem zvládla během víkendu a to mám 3 6suplikove komody + 120 plen. A rekonstrukci pokoje zvládl manžel s mými rodiči během dvou hodin co jsem ležela v porodnici. vše se dá stihnout jen to musíš zorganizovat.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 28.12.16 18:59

@želvišta ahoj, já měla s druhým termín 1.1. a postýlku a komodu jsme s manželem skládali 25.12. a 26.12. jsem rodila :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 19:01

Hlavne klid. Co stihnes, stihnes. Prinejhorsim dodela manzel, babicky, kamaradky, svagrove :). Ja si pred x lety rekla, ze si pripravim vybavicku po novem roce (termin 14.2.). Na Silvestra me nejak bolelo bricho, tak jsem si rikala dopr…a zacala lovit v pytlich. Nakonec z toho nic nebylo, ale dost me to rozhodilo…mala se narodila zacatkem unora.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 19:06

No já jsem ponaučená rodila jsem 36+4 a připraveno jsem měla na hromádkách, postýlka v krabici, a sedačka do auta nebyla ale mám bojeschopného manžela takže se to zvládlo :lol:
takže tentokrát hodlám chystat sakra brzo a manžel už má instrukce kde je oblečení a v případě nouze ho vypere :mrgreen:

Uju
Kelišová 6515 příspěvků 28.12.16 19:09

Začala jsem chystat v 36tt(teda kočárek jsem měla asi od 32tt), tašku do porodnice jsem zabalila koncem 37tt -to vím přesně, protože začátkem 38tt se malá narodila :lol:

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 28.12.16 19:45

Zacinam 37tt a jeste nemam vybrany ani praci prasek :mrgreen:nemam koupenou jedinou plinku, ani zabalenou tasku, aby se nereklo tak. Jsem si do porodnice koupila aspon vlozky a kalhotky :) postylku jsme privezli az ted o vikendu a vajicko jsme pro jistotu zapomneli uplne u nasich ;)
Do ted jsem resila vanoce a pripravy na porod planuju na leden, ale jak to tak vsude ctu, tak zacinam byt taky trosku nervozni, ale dr rikala ze na porod to zatim nevypada..postylku bude manzel skladat az budu v porodnici a kocar taky vyzvedne potom..prinejhorsim tech par vecicek i vypere..myslím ze vetsina holek co.ceka druhe mimco uz to tak neproziva, kor i v tehle dobe kdy si muzes vsechno objednat pres net a za par dni mas doma..

Dreezy
Kelišová 5347 příspěvků 28.12.16 19:55

Taky jsem chystala až tak nějak na poslední chvíli a to jsem čekala dvojčata, kde byla pravděpodobnost, že budou chtít ven dřív :-D

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 28.12.16 20:07

Myslím, že máš co dělat. Držím palce :lol: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama