Chytré hodinky dilema ????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
106
17.10.21 23:21

Chytré hodinky dilema ????

Dobrý večer, prosím o radu zkušenější. Chtěla bych si pořídit chytré hodinky. Spíš jsem chtěla hlavně kvůli krokoměry, takže spíš i náramek by stačil. Jeden jsem kdysi měla, ale nevyhovovalo mi vytahování z pásku. Takže lépe hodinky. Ne drahé. Všimla jsem si, že ty lepší dovedou přehrát SMS nebo ukázat hovor. Jde přes ně i telefonovat? Je důležitá vzdálenost hodinek od mobilu? :think: Nikde jsem se nedocetla s nejsem takový technický odborník, tak se omlouvám, za hloupý dotaz. Podle. recenzi se mi líbí Huawei watch fit. Máte zkušenost? Děkuji 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44
17.10.21 23:39

Ahoj, těžko říct co je pro vás drahé :) Já mám Apple Watch s5 a jsem naprosto spokojená. Jdou ale jen na iPhone.
Volám přes ně, odepisuji na sms, Instagram, fb a vlastně na nich uděláte všechno co na telefonu :) Když vám někdo volá, nebo píše a mate telefon hozený někde v kabelce a máte třeba plné ruce, tak si to vyřešíte přes hodinky. :pankac: Před tím jsem měla jiné, ale ty vůbec nevěřili správně kroky a celkově nic moc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
18.10.21 04:35

Hodinky se sparuji pred bluetooth s telefonem. Jestli vase hodinky maji tu funkci, tak vam ukazou zpravu nebo kdo vam telefonuje. Kdyz jdu ven treba behat ven bez telefonu, tak si zapnu funkci beh, kde se mi pocita km, cas, atd. Funkce se mi ulozi po ukonceni. A kdyz se vratim domu, tak se mi data prenesou hned do telefonu. Samozrejme hodinky cely den meri pocet kroku a ovladaji dalsi funkce. Pokud je chcete na sport, tak je lepsi mit hodinky s tlacitky nez ovladani pres displej.
Co se tyka vyberu mas dve moznosti, bud sportovni hodinky s aplikaci chytrych hodinek a nebo chytre hodinky s aplikaci sportu.
Osobne vlastnim sportovni hodinky garmin a nemuzu si je vynachvalit. Baterka mi vydrzi nekolik dni. A to i si zapinam plno dennich aktivit. Hodinky zobrazuji zpravy, volani. Z hodinek netelefonuji. Ale stejne musite mit telefon s sebou, aby jste mohla telefonovat, takze stejne kazdy ma s sebou telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
18.10.21 05:29

@Kattka6611 Na to, co pises, ti staci naramek, treba tento (z reminku uz se kvuli nabijeni nevycvakava) https://www.xiaomimarket.cz/…ess-naramek/?…
Osobne jsem spokojena s temito hodinkami https://www.xiaomimarket.cz/…-gts-2-mini/?… Nejsem zadny sportovec, takze nepotrebuji specialni funkce a na jedno nabiti mi vydrzi bez problemu 14 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
18.10.21 06:37

Já mám už druhé hodinky Garmin a jsem s nimi moc spokojená. Ale záleží, co je pro tebe ještě levné.

Každopádně se říká, že levnější kusy neměří přesně jednotlivé hodnoty. Kroky asi budou v pohodě, ale třeba kalorie při cvičení apod., tak záleží, jestli ti to vadí. Já když už něco měřím, chci přesnost. :D

Jen ještě jedna rada, při výběru koukej i na to, jaké je prostředí v aplikaci k náramku/hodinkám. Jako úplně první jsem měla náramek Xiaomi a ta aplikace mi vůbec nevyhovovala (ale už jsou to roky, takže je dost možná někde úplně jinde). Garmin aplikace se mi naopak líbí moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
18.10.21 07:49

Já jedu v Samsungu. Protože mám od samsungu všechno, tak i hodinky. Dělají všechno, i to volání a platbu v obchodě. Ale prostě stojí a je to multifunkční věc. Pokud by to mělo být jen na sport a sportovní funkce, tak nejlepší je v tomhle garmin. Ale i ten stojí. Na krokoměr a zobrazení zpráv fakt stačí náramek, většina už se nevycvakává kvůli dobíjení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.10.21 08:28

Já zase na Xiaomi mi band 5 nebo 6 nemůžu dopustit, z toho co píšeš by ti určitě Xiaomi stačil i cenově. SMS, hovory, kroky, cvičení, baterie vydrží… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
18.10.21 10:40

Jestli jen kvůli krokům, km atd tak stačí apka v mobilu a ten bude fungovat v kapse jako krokoměr atd.
Mám to taky tak hodinky mi vadili na ruce tak mam apku různé výzvy atd a pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
18.10.21 10:47

Zalezi, jaky mas mobil. Ja mam iPhone a tak jsem si koupila Apple Watch. Nemuzu si je vynachválit.
Kdyz mam mobil doma na nabijecce a jsem na zahrade, tak muzu přijmout hovor, přečíst a odpovědět na sms/whatsapp. Nemusim litat do baráku nebo resit zmeskane hovory.
Super je propojení s Nike running. Lepsi nez GPS hodinky.
Jednoduše se vyměňuje pasek, v praci jsem k Business obleceni nosila kovový, aby to nevypadalo tak sportovně.
S hodinkami platím v obchodě, nemusim v kabelce lovit mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
18.10.21 22:53

@cecetka Dekuji za odkazy, to je super, že už se hodinky nevytahuje z pásku, to jsem netušila, měla jsem náramek Xiaomi mi band 2 a tim vytahovanim pásek časem praskl a kroky moc přesně neměřil, ale jinak docela ok. Přesně na tyto hodinky co máš, jsem se dívala na netu, cena docela přijatelná a padly mi do oka. Díky moc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
18.10.21 23:01

@venulka1 Applu v mobilu jsem měla, ale mě moc. nevyhovuje, protože třeba v práci se někdy dost nachodin a mobil u sebe nemám, takže nemám přehled, taky doma nebo na zahradě ho nenosim vylozené u sebe. Takže mám o víkendu na mobilu večer klidně 50 kroku a nadělana jsem jak zvíře :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
18.10.21 23:02

@Dorianne ty musí být super, ale.to já bych asi zas nevyužila, ale.moc díky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat