Chytré hodinky Fitbit Versa 2

5809
24.5.20 11:16

Chytré hodinky Fitbit Versa 2

https://www.datart.cz/…507rgpk.html?…
Chtěla jsem se zeptat, zda je někdo máte. Jak jste spokojeni? Používáte i připlacení v obchodě? Češtinu asi nemají, nebo již jde nandat?
Děkuji za postřehy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
24.5.20 11:43

Nemam ne, ale testovala jsem je v ramci platebnich funkci pres Fitbit pay a jsou skvele. Ja mam od Fitbitu Flex 2 kvuli tomu jak jsou male a vyhovuji mi plne a planuju je casem vymenit za Versu :potlesk: Fitbit mi vyhovuje, treba u iWatch mi vadi a velikost ac jsem jinak priznivec aplikaci od Apple

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
24.5.20 12:15

Nemám tyto, ale Fitbit mám a pozor na synchronizaci s telefonem, mají s tím problém všechny modely. Často to není schopné během aktivity synchronizovat a nemáš tak zaznamenanou cestu, zvlášť jsou problémy s GPS. Zkus vygooglovat jak je na tom tvůj telefon, případně se podívej do hodnocení Fitbit aplikace v storu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5809
25.5.20 06:45

Holky, už mám Samsungy, v obchodě( prodejce hodinek ) mi řekli, že s tím placením to není jen tak. Sice to tam výrobce píše, ale jaksi to nefunguje. Navíc spárování s telefonem je u těchto hodinek problematičtější než u Samsungu. Tak jsem zvolila ten a na nějaké placení si ještě ten rok počkám, až bude na trhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama