Čichaní k prstům

662
31.12.20 14:46

Čichaní k prstům

Ahoj ženy, holky,
Potřebovala bych poradit, něco vysvětlit, pochopit. Prosím o zkušenosti, či radu. Mám přítele, jsme spolu tři měsíce. Moc ho miluji, vše je krásné a jak má být. Jen jedna věc mě trochu děsí. Přítel si číchá k prstům, vždy když se někde poškrábe čichne si potom k prstům, ať se jedná o hlavu, ruku, nohu či dokonce i mezi nohama. Holky přijde mi to strašně nechutný :lol: :? Nic jsem příteli neříkala, přijde mi to trapný. Když to dělá tak dělám že ho nevidím radši. Proč to dělá? Co s tím mám dělat já? Děkuji holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51738
31.12.20 14:52

To bude navyk. Moje kolegyne si zas sudli na nose. Tak bych ji tu ruku oddelala, kdyz se zacne sudlit, ale je to starsi dama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
31.12.20 14:58

Jestli ti to vadí, tak mu to časem řekni. Ale bude to klasický zlozvyk, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
31.12.20 15:00

Je to samozrejme nechutny a nepekny navyk :lol: Nicmene - nekde jsem kdysi videla (nebo cetla, za boha si nevzpomenu), ze je to jakasi animalni vec, ktera je “obvykla” v tom, ze si jedinec takto hlida sve zdravi - zna svuj pach a zjistuje, zda nezachyti neco, co s nim nekoresponduje. Zni to hrozne a asi to ani on nevi, proc to dela :lol: Ale kdyz se nad tim zamyslis, lidi sleduji barvu moci, stolice a ano, i zapachy (vetsinou vedome, kdyz jsou nemocni a doktori jim to doporuci), i kdyz to hezke neni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 15:35

Já si zase škrábu strupy. :mrgreen: Všude. Hlavně ve vlasech. Mám to tam tak rozedraný, že už jsem z toho měla jednou zánět a antibiotika. :oops: Je to zlozvyk, ačkoliv ten můj není tak nechutný, asi.. Alespoň pro mě ne. :mrgreen: Řekni mu, že se ti to nelíbí, ať to nedělá alespoň ve tvé přítomnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
760
31.12.20 15:57

On si to už možná neuvědomuje, to bude OCD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
31.12.20 16:57

Taky to delam obcas, cucham i k novinam a casopisum, neda se toho zbavit ale jenom o samote :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 17:53

Ja to delam taky, Snazim se, aby me nikdo nevidel, v podstate nevim, proc to delam, nejak me to uklidnuje.

• Citovat
  • Nahlásit
852
31.12.20 18:27

Může to být i tik - tiková porucha. Ulevuje tím napětí. Tak jako někdo pomrkává, škube ramenem…aniž si to většinou uvědomuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 19:31

To je ještě dobrý, můj se jí. kdykoli si z kterékoli cásti tela neco odloupne, dava to do pusy. chce se mi blit. snazim se ho to odnaucit.

• Citovat
  • Nahlásit
984
31.12.20 19:39
@Anonymní píše:
můj se jí
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.12.20 20:01

Můj Ex přítel to dělal taky :D chvíli jsem si říkala, jestli to není o něm :mrgreen: :lol: nic nepomáhá.. Ani říct to, nic :D nevěděl proč to dělá, nepřestal po dobrým, po zlým nic :D časem jsem si zvykla 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25507
1.1.21 09:29
@Anonymní píše:
Ja to delam taky, Snazim se, aby me nikdo nevidel , v podstate nevim, proc to delam, nejak me to uklidnuje.

Vo to go.
To druhé i chápu, ale nechápu, jak si dospělý člověk může neuvědomovat, že to dělá před lidmi, natož se škrábat na…vepředu či vzadu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 09:37
@Anonymní píše:
To je ještě dobrý, můj se jí. kdykoli si z kterékoli cásti tela neco odloupne, dava to do pusy. chce se mi blit. snazim se ho to odnaucit.

Stydím se, proto prosím anonym (nebo smazat), ale já to dělám taky :oops:
Strupy, lupy, kůže.

• Citovat
  • Nahlásit
1086
1.1.21 10:06
@Anonymní píše:
Stydím se, proto prosím anonym (nebo smazat), ale já to dělám taky :oops:
Strupy, lupy, kůže.

Teda nechutny… mam lupenku, to by ses nedlabl/a. :roll: :poblion: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit