Objímáte se s rodiči?

Anonymní
30.12.20 23:11

Objímáte se s rodiči?

Zajímá mě, jaký vztah máte jako dospělí se svými rodiči, zejména ženy se svými matkami. Když se vidíte, vítáte se pusou, obětím? Říkáte si s mámou, že se máte rády?
Já mám se svou mámou velmi přátelský vztah, říkám ji všechno, voláme si, navštěvujeme, je super babička (pracující). Ale téměř nikdy se fyzicky nedotkneme. Je to už tak zažité, že už to po těch letech nějak nejde prolomit. Ona by asi chtěla, ale když už jednou za rok či víc, musim já…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2145
30.12.20 23:13

My se běžně pusinkujeme na uvítanou a rozloučenou. Běžně se objímámr nebo pohladíme. I jen tak. A ano, říkáme si, že se máme rády :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
30.12.20 23:15

Ano. Objímáme se a dáváme si pusu vždy při vítání i při loučení. S mámou i s tátou. Jsem tak zvyklá od mala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
30.12.20 23:19

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14802
30.12.20 23:22

Ano, normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
30.12.20 23:24

Objimam se a pusu davam pri louceni a na dobrou noc. A klidne mamku obejmu i jen tak. Ale pri prijezdu domu jsem nikdy zadne privitani neabsolvovala. Nejsem zvykla se nijak fyzicky vitat ani s kamarady. S temi se tedy ani fyzicky neloucim a dobrou noc jim popreju jenom slovne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6373
30.12.20 23:25

Máme to podobně, jako vy. Máma je takový tvrďák, o blízký kontakt nestojí, mě to nechybí, však to tak máme už strašně dlouho. Nějaké objímání či pusy u nás v 99 % nikdy nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.12.20 23:27

Ano, často a veľa :D :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
30.12.20 23:30

Teď v koroně ne, jinak jo. Nikdy jsme si neříkali, že se máme rádi (i když máme) - to hodnotím spíš negativně a svým dětem to říkám hodně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
30.12.20 23:33

My to delame jen kdyz prijedu a odjedu a to jen proto, ze bydlim v cizine a vidime se jednou za rok. Segry to nedelaji. Nase mama se s nama moc nemazlila, to spis tata. Byla ucitelka, mozna to je tim :D vzdycky rikala, ze ma deti dost z prace :D
Ja svoji dceru objimam a pusinkuju porad. Mame uolne jiny vztah nez ja s moji matkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18299
30.12.20 23:34

Ne, vůbec. Milujeme se, mám krásný vztah s oběma rodiči, ale fyzické projevy lásky tam vůbec nejsou. Pokud se pamatuju, tak jsem je objala, když šli na závažnou operaci. Se svými dětmi se to snažím budovat jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
30.12.20 23:37
@Anonymní píše:
Zajímá mě, jaký vztah máte jako dospělí se svými rodiči, zejména ženy se svými matkami. Když se vidíte, vítáte se pusou, obětím? Říkáte si s mámou, že se máte rády?
Já mám se svou mámou velmi přátelský vztah, říkám ji všechno, voláme si, navštěvujeme, je super babička (pracující). Ale téměř nikdy se fyzicky nedotkneme. Je to už tak zažité, že už to po těch letech nějak nejde prolomit. Ona by asi chtěla, ale když už jednou za rok či víc, musim já…

S mámou i tátou si dáváme pusu na tvář…neobjimame se. A ani si neříkáme že se máme rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16117
30.12.20 23:42
@Anonymní píše:
Já mám se svou mámou velmi přátelský vztah, říkám ji všechno, voláme si, navštěvujeme, je super babička (pracující). Ale téměř nikdy se fyzicky nedotkneme. Je to už tak zažité, že už to po těch letech nějak nejde prolomit. Ona by asi chtěla, ale když už jednou za rok či víc, musim já…

Dokud byla moje maminka naživu, bylo to mezi námi přibližně podobné.

Velmi silný vzájemný vztah téměř bez fyzického kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
30.12.20 23:49

Klabosime spolu denne po mailu smskach, ale fyzicky kontakt max o narozeninach pusa na tvar, je to tak oboustrane ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 23:54

Neobjímáme se, nepusinkujeme se. Pusu si dáme ve velmi výjimečných případech jednou za sto let, kdy si to vyžádá máma. Nikdy nebyla empatická, i když mě má asi ráda. V dětství jsem na objetí čekala. Nedočkala jsem se nikdy. Teď už to z mé strany nejde a ona to neumí. Bohužel. Kašlu na to. Takto už to zůstane.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat