Reklama

Čím se zabavit v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.03.11 17:40
čím se zabavit

ahoj už 3 týdny jen ležím pro otevírání a ještě minimálně 7týdnů ležet budu, pak už snad bude mimi dost velký aby nemělo problémy při narození
poradte čím se bavit, telka mě nebaví, filmy nesnáším, knížky mě lezou krkem, net mě už taky moc nebere, plést neumím
smím jen na wc, nesmím ani sedět
akorát mám blbý myšlenky, coby kdyby.zkusila bych to pletení ale na netu jsou návody který absolutně nechápu :oops:
jak jste se zabavili vy aby vám nehráblo :?:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 30.03.11 18:07

Já sice ležet nemusím,ale taky už se doma koušu nudou ..co zkusit nějakou hru na netu? Mě to zabavilo alespoň na týden :-)

Vivik
Kecalka 474 příspěvků 30.03.11 18:16

No… taková nenáročná blbina, celkem…
http://www.hry.cz/knihovnik#…
Ale je to spíš na chvíli, já jsem si nahrála nějakej osobní rekord a přestalo mě to bavit.

Jinak mě napadlo třeba psát nějaké pohádky pro mrně, třeba… :)

Hanka1
Extra třída :D 13506 příspěvků 30.03.11 18:24

nevim jestli mas registraci na Facebooku, ale hrat ty jejich hry typu Farmville, Cityville, TreasureIsland zabere fura casu a clovek se na chvilku zabavi, znam i par farmarskych zavislaku :roll:

mne treba bavi Farmville ozvlast pres zimu, kdy se nemuzu v realu rypat na vlastni zahrade, ted uz muzu, takze tu fejsbukovou zahradku mam v jarnim utlumu :-D :lol:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 30.03.11 18:26

Jéžiš, jak já Ti teď závidím- padla na mne nějaká jarní únava. Ale to Ti asi moc nepomohlo.
Já bych vytáhla všechny knížky, křížovky, oblíbené časopisy a hlavně- pořádala bych dámské kecací dýchánky!!
Jo a co zkusit nějaké vyšívání, háčkování, pletení po netu Tě asi nenaučím, ale vzpomínám si jak jedna miminka u nás v nemocnici šila ručně patchworkovou deku pro mimčo.
Vydrž!! :mavam:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.03.11 18:45

emimino :pankac:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.03.11 18:57

emimino mám přečtený i pozpátku :mrgreen:
dokud jsem chodila do práce tak jsem si taky říkalajak by bylo fajn jen ležet, jenže člověka to baví tak dva dny
manuálně jsem nezručná :-(
zítra si asi vyrobím nějaký metřík a budu stříhat dny do konce :mrgreen:
hry na pc mě baví tak hodinu
holt mám koníčky, který vleže nelze :nevim:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 30.03.11 19:07

A co zapracovat na nějakém rodokmenu i s fotkama pro miminko?

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 30.03.11 19:09

Nebo si vyrobit svou vlastní originál knihu: O MIMINKU.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 30.03.11 19:15

cim se zabavit, noo treba na emiminu:D a uzivej si tehu! nikdy uz takovy tehu a klid mit nebudes! treba u dalsiho potomka takze odpocivat

leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 30.03.11 19:57

Tak já taky u obou těhotenství ležela asi od tak 18týdne. ALe já sjem velký čtenář tkaže sjem všechny kamarádky stáhla o knížky a četla a četla. Když nemůžeš ani sedět-já tenkrát taky ne tak ani nic jinýho pořádně dělat nejde. Takže prostě číst :lol:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 30.03.11 20:43

A vybavičku už máš vybranou (pokud raději ještě nechceš nic kupovat, můžeš si to zatím dopředu vybrat), mě její vybírání zabralo celkem dost času - udělala jsem si tabulku v excelu a vybírala, porovnávala nejlepší cenu, hledala recenze a pak dávala do kupy co nejvíce objednávek z jednoho shopu, aby se ušetřilo poštovné - než jsem vše takto dala dohromady zabralo mi to pomalu dva měsíce :oops: ale zabila jsem čas a určitě i ušetřila a mám klid, že jsem to pečlivě vybírala :wink:

Příspěvek upraven 30.03.11 v 20:46

silvik.sk
Echt Kelišová 9817 příspěvků 30.03.11 20:45

Jeeej, čo by som za to ja dala :lol: Tá moja čertica mi nedá vydýchnuť, i na záchod niekedy nemám čas :roll: Ja by som hlavne čítala, moc ma to baví, ale času málo. Už dlhšiu dobu sa chystám zdokonalovať v AJ, ale zase času nedostatok, večer som už obyčajne tak unavená, že na to nie je ani myšlienka. Skús sa samovzdelávať, ak máš na to chuť. Keď miminko bude na svete, budeš o chvíľke času pre seba snívať :mrgreen:

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 30.03.11 20:54

Já bych četla,četla a četla :mrgreen:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 30.03.11 20:57

Televize, internet, kniha, křížovky, háčkování, šití a podobné
hledání výbavy pro mimčo, hry na pc. kreslení.. nvm :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >