Čípek nízko - dostanu to?

Anonymní
18.1.20 22:05

Čípek nízko - dostanu to?

Dobrý večer, čípek mi klesá poslední dny. Dnes je jen kousek za první článek prstu. Tak to mívám při ms. Ta by měla přijít zítra. Ale je stále tvrdý a zavřený. Cykly předtím býval už měkký a otevřený :think: taky jsem měla týden v kuse bolesti břicha až do dne kdy přišla ms. Teď jsem měla bolesti 5-10dpo a pak jako když utne. :think: předpokládám že na tom nesejde, ale vzhledem k takovému klesnutí čípku ms přijde že? Láká mě zítra ráno udělat test (zvědavost a nedockavost je hrozná vlastnost:D), ale říkám si jestli to není zbytečné. :) Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21488
18.1.20 22:13

To byla dneska vyhlášená nějaká soutěž o nejabsurdnější dotazy snažilek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
18.1.20 23:01
@hanka.br. píše:
To byla dneska vyhlášená nějaká soutěž o nejabsurdnější dotazy snažilek?
:potlesk: vypadá to tak
Test si můžeš zkusit ráno udělat, já sem měla už pěknýho ducha v den kdy mela prijit MS
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
18.1.20 23:03

Jezisi, ty tulipani me snad nechteji nechat jit spat. Ano, zitra udelej test. Jinak podle cipku te ceka menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 19:40

Ahoj, mě zaujal ten nízký čípek :D už jsi někdy rodila, že ho máš tak nízko? A jak daleko bývá mimo ms? Ja jsem to nikdy nestudovala až teď a koukám, že ho myvam taky někdy tak nizko někdy na prst.., tak nevím na kolik je to normální :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 00:05
@Anonymní píše:
Ahoj, mě zaujal ten nízký čípek :D už jsi někdy rodila, že ho máš tak nízko? A jak daleko bývá mimo ms? Ja jsem to nikdy nestudovala až teď a koukám, že ho myvam taky někdy tak nizko někdy na prst.., tak nevím na kolik je to normální :think:

Ano rodila :) ale nevim jestli to maji jen rodici ženy, spis ne :) nekdo ho ma proste nizko, nekdo ne. Nekdo ho ma pri ms nizko coz je cca 3cm+- nekdo 5cm coz je normal. Od toho se odvyji i vyska mimo ms. Pri ovulaci ja na nej skoro nedosahnu, pred ms ho mam u druheho kloubu :person_shrugging: nekdo ho ma u druheho kloubu pri ms musis sledovat prvni dny ms abys zjistila jestli mas nízký čípek. A abys poznala zmeny na nem tak musis zkoumat alespon dva měsíce v prubehu celeho cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama