Císař květen 2016

4714
16.5.16 17:37

Císař květen 2016

Ahojky, vítám všechny, co rodily císařským řezem v květnu! Ráda bych pokecala ohledně porodu, hojení jizvy, kojením, dalším těhotenstvím atd. :mavam:

Nám se narodila 1.5. v 6:27 Eliška s 3480g a 50cm  :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tunrida
16.5.16 17:40

Jéé, ty máš májovku :palec: :srdce: Já jsem taky májovka :lol: Ale císařem jsem rodila už 15. dubna :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4714
16.5.16 17:42

@Tunrida Jojo :dance: Narodila se nám dokonce na výročí :srdce:. A jak se cítíš po císaři? Jak se ti hojila jizva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
16.5.16 17:49

@kiwa Já už v pohodě, jizva bez problému a už běhám jak „laňka“ :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1085
16.5.16 17:51

Jestli mala nekopne do spuntu driv, tak v nedeli nastupuju a v pondeli rano me kuchnou, uz se tesim, posledni mesic je vaaaaaazne dlouhy :lol: a kde jste rodily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4714
16.5.16 17:52

@Tunrida :potlesk: Tak to je super. A co bříško? Furt takový „divný“ nebo se trošku samovolně zpevnilo? :think: mě děsí to půl roční necvičení 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
16.5.16 17:53

@kiwa Spodek břicha ještě pořád necítím :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4714
16.5.16 17:54

@anivbl Jejda a proč půjdeš císařem? Přirozený porod není možný? :nevim: My malou vyvolávali jak to šlo, ale všechny pokusy selhaly a po 30 hodinách jsem skončila akutní sekcí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
16.5.16 17:55

@anivbl Já v Jihlavě. Už podruhý teda.

• Citovat
  • Nahlásit
4714
16.5.16 17:58

@Tunrida Ne? Tak ono je to relativně furt čerstvé. Mě zlobí kousek jizvy - mám ji vypouklou ale jinak se cítím fajn :mrgreen: :pankac: a asi nedodržím šestinedělí :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
16.5.16 18:00
@kiwa píše:
@anivbl Jejda a proč půjdeš císařem? Přirozený porod není možný? :nevim: My malou vyvolávali jak to šlo, ale všechny pokusy selhaly a po 30 hodinách jsem skončila akutní sekcí :zed:

Ja musim kvuli mymu celkovymu zdravotnimu stavu, pred rokem a pul uz jsem jednou cisarem rodila, tak vim do ceho jdu. Rada bych prirozene, ale nehroutim se, radsi at maji deti zdravou maminku schopnou se o ne postarat :) jen ted strasne chci epidural, prvni byl v celkove narkoze (rodila jsem o mesic driv akutne, nestacili naplanovat)a to mi pak bylo pekne blbe, na jipce jsem zvracela, coz je v poloze lezmo fakt parada :mrgreen: ale po pul dni uz docela ok, rano jsem pak uz zacala fungovat. Moc doufam, ze to tak pujde i tentokrat, preci jenom ted na me bude cekat moje prvorozena princezna :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4714
16.5.16 18:09

@anivbl Tak to už chápu. Takže jsi otěhotněla cca 9 měsíců po císaři? Jestli počítám dobře :mrgreen: Nevadí to? Mě právě doktorka říkala, že po císaři můžu otěhotnět nejdřív po roce, dvou :nevim: tak jsem z toho zmatená :think:. Jo, na císaři nic není a rozhodně je to asi po předchozím císaři dobrá volba. Budou to mít pod kontrolou… Já byla pod epidurálem a pohoda. Skoro nic necítíš. Jen takový dotýkání a pak když se malá rozplakala tak to byl úžasnej pocit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
16.5.16 18:14
@kiwa píše:
@anivbl Tak to už chápu. Takže jsi otěhotněla cca 9 měsíců po císaři? Jestli počítám dobře :mrgreen: Nevadí to? Mě právě doktorka říkala, že po císaři můžu otěhotnět nejdřív po roce, dvou :nevim: tak jsem z toho zmatená :think:. Jo, na císaři nic není a rozhodně je to asi po předchozím císaři dobrá volba. Budou to mít pod kontrolou… Já byla pod epidurálem a pohoda. Skoro nic necítíš. Jen takový dotýkání a pak když se malá rozplakala tak to byl úžasnej pocit :srdce:

Zalezi v jakym stavu mas tu vnitrni jizvu a jakym zpusobem ji sili. Ja ji mam z Krce, tam to delaji nejak dvojite a pevne, takze doktor s tim nemel zadny problem. Vlastne to vychazi tak, ze jsem byla na kontrole u dr., jestli se muzeme zacit snazit a jak to potvrdil, tak se nam zadarilo hned ten den :lol: my si planovali, ze se treba rok budeme snazit a ono to dopadlo takhle… manzel trochu brblal, ze se tesil jak si bude uzivat a zase nic 8) (ale samozrejme jsme stastni, je to lepsi nez kdyz to pak nejde).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
16.5.16 18:16

@kiwa to ze jsem malou hned nevidela, me dodnes mrzi. Teda oni me probrali, sestra mi nad hlavou malou podrzela, ja ji videla v takove velke mlze a zase odpadla…aspon ze s ni mohl byt manzel vic jak hodku, za to jsem strasne rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4714
16.5.16 18:18

@anivbl aha, děkuji za objasnění. Mě údajně šili v 5 vrstvách :nevim:. Tak se zkusím poptat na kontrole v šestinedělí jak to vypadá. Nechce se mi brát žádná antikoncepce. Malou máme díky IVF, ale náhoda je blbec.
Jééé tak to máte štěstí, že se takto hezky zadařilo :mrgreen: Někdo se snaží plno let a u vás to bylo hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat