Císařský řez s brýlemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janika35
Stálice 52 příspěvků 29.11.18 22:08
Císařský řez s brýlemi

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda Vám při císařském řezu nechají brýle? Nosím kontaktní čočky, ale předpokládám, že ty mi nepovolí a ani bych je asi nechtěla, když si je pak v koupelně nebudu moct vyndat. Čekám jednovaječné dvojčata, takže s císařským řezem počítám skoro na 100%. Mám dost silné dioptrie a kdyby mi dali spinální anestezii a pak třeba ukázali miminka, tak bych je ani neviděla. Možná se to někomu zdá jako blbost, ale uvažuji nad tím. Díky za zkušenosti. :)

Přečtěte si článek: Porod císařským řezem a hojení poté

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 29.11.18 22:14

Bryle nemam, ale měla jsem v drdolu takovou tu drátěnku a tu mi sundali až na sále a sestra to položila vedle na stůl ( ne na ten s nástroji) a neřešilo se to..tak je můžeš poprosit aby ti je nechali poblíž a nasadili abys viděla na miminka ;)

Evickamicka
Kecalka 149 příspěvků 29.11.18 22:15

Ahoj, sice zkušenost nemám, ale doufám že ti je nechají. Přejde mi to hrozně hezký :srdce: :srdce: , že myslíš takhle dopředu.

ZuzanaT
Stálice 79 příspěvků 29.11.18 22:18

Ahoj, cisar 2× a vždy s brýlemi. Normálně jsem je požádala a šlo to v pohodě. Miminka jsem viděla jen krátce, ale bylo to pro me dulezite i pro komunikaci s lékaři.

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 29.11.18 22:19

@Janika35 nechají. Já měla taky čočky sundány a na očích brýle.

Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 22:23

Mně brýle sundali až na sále, ale před vybavením miminka mi je nasadili, abych ho viděla.

Aslanka
Povídálka 23 příspěvků 29.11.18 22:28

Měla jsem normální kontaktní čočky

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 29.11.18 23:02

Na sále jsem brýle neměla, ale malého mi dali hodně blízko, abych ho viděla. Viděla jsem ho chviličku, pak ho odvezli. Až budete chodit do porodnice na kontroly, tak si to zkuste domluvit.

rozand
Závislačka 3465 příspěvků 29.11.18 23:21

Sundali mi jen sperky, bryle ne.

Euforia
Kecalka 192 příspěvků 30.11.18 01:32

Ja mela akut cisare, s epiduralem. Na sale se ptali, jestli si je muzu sundat, tsk jsem rikala, ze bez nich nic nevidim (hodne dioptrii) a nechali mi je :)
(Kdyz jsem podstupovala ivf, tak chteli, abych si nechala bryle v pokojiku dospavacim, rikala jsem, ze to nejde, ze bych bez nich ani netrefila na sal :))) sundali mi je az tesne pred uspanim:)

Ornwen
Závislačka 4696 příspěvků 30.11.18 09:48

Normálně jsem je mela. Ale musela jsem o tom ted hodne premyslet. Ale mela. Celou dobu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >