Citalopram v těhotenství

Anonymní
24.5.17 20:39

Citalopram v těhotenství...

Ahoj maminky, prosím o zkušenosti, zda-li některá berete, či jste brala, v těhotenství Citalopram. Brala jsem jiná AD před těhotenstvím, hlavně na šílené stavy úzkosti, ta jsem dva měsíce před otěhotněním postupně vysadila (cca v říjnu) a bylo mi poměrně dobře, ale někde od února mi začalo být hůř a hůř a úzkost přerostla až do stavů panických atak. Dr. mi předepsala Citalopram, prý má v ambulanci spoustu miminek po citalopramu a jsou všechna zdravá, ale i tak mě hlodají obavy, aby to miminku neublížilo, ale zároveń jsem úplně nefunkčí a svými stavy úzkosti strašně vyřízená a potřebuji normálně fungovat pro tříletého synka. Jsem teď v 6. měsíci. Uvítám vaše zkušenosti a omlouvám se za anonym…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.5.17 23:39

Uzivala jsem ad. v tehotenstvi a vse bylo a je ok. (Nebyl to tedy konkretne C. ale o tom se fakt snad rika, ze je v tomhle nejproverenejsi.) Myslim, ze AD jsou pro mimi lepsi nez kdybys mela dlouhodobe vysoky hladiny stresovejch hormonu z vysoky uzkosti atd. :hug: ps: a pri kojeni nevadi uz vubec, tam jsou ty davky, co se dodtanou k mimi jeste mensi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.5.17 08:31

Pridavam se. Take jsem musela nasadit AD v tehotenstvi - konkretne Zoloft - a vse v poradku (tukam na drevo). Lekar by ti urcite nepredepsal nic, cim bys mohla miminku ublizit…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama