Citlivá prsa před menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wink
Kecalka 267 příspěvků 03.10.18 21:08
Citlivá prsa před menstruaci

Dobrý večer maminky. :mavam: Otázka směřováná hlavně vám, které mivate běžně citliva prsa pred menstruaci a zažily jste cyklus, kdy by vas prsa najednou vůbec nebolela. Stává se vám to někdy nebo to byl jeden z vašich prvnich příznaků těhotenství?
S přítelem jsme se začali snažit o druhé dítě a toto je nas teprve první mesic, takže je mi jasné, že je hodně nepravděpodobné, že by to vyšlo hned napoprvé. Ale menstruace by měla přijít o vikendu/max v pondělí (mam trochu nepravidelne cykly) a poprvé zažívám, že mne zatím ani trochu nebolí prsa (každý měsíc pravidelne tak týden až 10 dní před menstruaci zacnou bolet a zvětší se). Kromě toho mne posledních 24 h bolí docela intenzivně bederní oblast…bolest zad občas mívám, když se špatně vyspím, ale tohle je jiné a bedra nevím, jestli mne někdy vůbec bolely. Co se týče dalsich „příznaků“, těm moc nevěnuji pozornost, protože si nechci dělat moc velké naděje. Ma nekdo zkusenost?
Děkuji předem za reakce a všem snazilkam držím všech deset :hug: :srdce:

Reakce:
Wink
Kecalka 267 příspěvků 04.10.18 10:36
:srdce:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >