Reklama

Citlivá prsa před menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wink
Kecalka 267 příspěvků 03.10.18 21:08
Citlivá prsa před menstruaci

Dobrý večer maminky. :mavam: Otázka směřováná hlavně vám, které mivate běžně citliva prsa pred menstruaci a zažily jste cyklus, kdy by vas prsa najednou vůbec nebolela. Stává se vám to někdy nebo to byl jeden z vašich prvnich příznaků těhotenství?
S přítelem jsme se začali snažit o druhé dítě a toto je nas teprve první mesic, takže je mi jasné, že je hodně nepravděpodobné, že by to vyšlo hned napoprvé. Ale menstruace by měla přijít o vikendu/max v pondělí (mam trochu nepravidelne cykly) a poprvé zažívám, že mne zatím ani trochu nebolí prsa (každý měsíc pravidelne tak týden až 10 dní před menstruaci zacnou bolet a zvětší se). Kromě toho mne posledních 24 h bolí docela intenzivně bederní oblast…bolest zad občas mívám, když se špatně vyspím, ale tohle je jiné a bedra nevím, jestli mne někdy vůbec bolely. Co se týče dalsich „příznaků“, těm moc nevěnuji pozornost, protože si nechci dělat moc velké naděje. Ma nekdo zkusenost?
Děkuji předem za reakce a všem snazilkam držím všech deset :hug: :srdce:

Reklama

Reakce:

Wink
Kecalka 267 příspěvků 04.10.18 10:36
:srdce:
 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >