Reklama

Snažení říjen 2018

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venesí
Kecalka 104 příspěvků 03.10.18 12:05
Snažení říjen 2018

Ahojky :mavam: tak tu máme nový měsíc. Já 22 let, přítel 27, první mimčo, ovu cca 26.10.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »

Reklama

Reakce:

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 03.10.18 12:18

Ahojky :hug: my se snažíme od září,zatím nic :) je mi 23 a snažíme se o druhé

89Luca
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 12:25

@Venesí ahoj, my se chteli snazit az za mesic, ja 29, manzel 36 ae uz by jsme chteli ted. Adamek by uz chtel sestricku, kerou si pry jednou vezme za manzelku :lol: :mavam:

Venesí
Kecalka 104 příspěvků 03.10.18 13:56

Tak snad se zadaří co nejdřív :) My se chteli snažit už před rokem, ale kazdej měsíc jsme to kvůli něčemu odkládali :D ale teď už vážně chceme, už zobu femibion. :srdce:

zlata_ze
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 15:30

Ahoj, my se snažíme rok intenzivně, MS očekávám v neděli a doufám, že nebude!! Někdy už začínám panikařit, je mi 36. Dnes jsem si objednala gel conceive, třeba to pomůže.. V práci a mezi známými se to hemží těhulema, pořád se někdo dotazuje co my, kdy bude dítě a akorát mě to vždycky naštve. Když jsme si před rokem říkali, že teda do toho půjdeme, myslela jsem, že to bude razdva, pořád jsme se o tom bavili, o jménech, a teď už jsme hlavně zklamaný, když zase dorazí MS. Je fakt, že ovulaci nijak netestuju, a asi ji na sobě ani nepoznám, asi jednou jsem zkusila testy, ale pak jsem stejně někde vyčetla, že se dělají trochu jinak než těhotenské, tak jsem se n ato vybodla, nějak na to nejsem moc systematická. Držím všem pěsti v říjnu!! :srdce:

marieanne15
Povídálka 17 příspěvků 03.10.18 16:12

Ahoj, my se snažíme přes rok (intenzita různá), MS dorazila včera…tento cyklus už budeme ale řešit s doktory, a to oba…už na to nemám nervy (a na další čekání už vlastně ani moc věk)…

Barbora Beranová
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 16:48

Ahoj holky, chci se zeptat s přítelem jsme se rozhodli, že už bychom chtěli miminko, je mi sice 19 a přitelovi 21 ale jsme spolu už docela dlouhou dobu a přes dva roky spolu bydlíme, takže víme, ze spolu chceme strávit zbytek života tak na co cekat, když se cítíme připraveni, rádi bychom si to pěkně naplánovali.Byli jste u gynekologa, když jste se rozhodli pro první mimco? my máme spoustu otázek, ohledně toho kdy vysadit HA a od kdy se začít snažit a kdy je nejlepší rodit jak pro mě tak pro mimčo, tak nevím jestli gynekologové takové poradenství dělají ? Nemáte s tím zkusenost? Díky za odpovědi :) :lol:

Ami11
Kecalka 201 příspěvků 03.10.18 17:00

Ahojky holky :kytka: Tak se po dlouheee odmlce zase pridavam.Ted uz je to rok co se snazime o mimi…Nevzdavam boj o vejcovod,ktery mi chteji odebrat…Ale uz je to dlouheee…takze o tom zacinam hodne premyslet,ze asi tu operaci budu muset podstoupit :( Do MS mi zbyva tyden :zed:

89Luca
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 17:40

@Barbora Beranová je dobre zajit na gyndu at te vysetri jestli nahodou nemas nejakej zanet, cystu apod co by mohlo branit v otehotneni. Jinac jak myslis ‚kdy je lepsi rodit‘? Normalne vysad antikoncepci a je to :hug: :dance:

Karolina2233
Povídálka 19 příspěvků 03.10.18 17:44

Ahoj holky, tak my se začali snazit uz v září. Je mi 20 a doufám, ze tento měsíc se povede mimi :andel:

Barbora Beranová
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 17:47

@89Luca myslím v kterém měsíci podle zkušenosti je nejlepší rodit. Chapu ze každý to má jinak, četla jsem že některé maminky nedopustí na to mít miminko na zimu, některé si zase chválí léto,ale doktorky mají přece spoustu zkušenosti s tím průběhem těhotenství třeba v zimě a v létě, tak nějakou radu nebo tak jinak děkuji za odpověď :)

89Luca
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 17:55

@Barbora Beranová myslim ze tohle je jedno kazdy mesic ma svoje-kdyz je moc horko nemuzes s mimcem stejne tak jako kdyz je moc zima,apod. :nevim:

Catherine22
Povídálka 20 příspěvků 03.10.18 19:11

Ahoj, my se snažíme už od ledna a zatím každý měsíc sklamání :,( Tak snad se brzy zadaří, což přeji i vám všem :lol:

Venesí
Kecalka 104 příspěvků 04.10.18 07:45

A jak se pripravujete na těhotenství? ( cvičení, vitamíny, zdravá strava) a na kdy vám vychází ovulka? Používáte ovu testy? :mavam:

small.happy.wife
Kecalka 205 příspěvků 04.10.18 09:19

Ahoj holky, přidávám se k vám :-) my se snažíme od září, ale zatím to zkoušíme jen tak. Dnes jsem byla u doktorky, protože jsem nastydlá a od pondělí se přidaly křeče v podbřišku, až mě to občas vyřadí z provozu, tak jsem se bála, že jsem prostydla nebo mám nějaký zánět. Zítra jdu teda ještě raději na odběry, ale podle doktorky to jsou jen silné ovulační bolesti a ovulace ještě neproběhla. To mě překvapilo, nikdy jsem to takhle necítila, až jsem se jí omlouvala, že jsem otravovala s takovou banalitou. MS čekám 19. 10. a byla bych šťastná, kdyby nedorazila :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >