Reklama

Útvar na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:10
útvar na vaječníku

Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem tady anonymně, ale mám problém a docela se toho bojím :(. S manželem se snažíme o miminko, 2× jsem byla na IUI, bezúspěšně. Dnes jsem byla na preventivní gynekologické prohlídce a tam mi Dr. zjistila, že mám,,nějaký bílý" útvar na vaječníku, dělala mi cystologii a výsledky budu vědět až za 14dní, ale cystologie se prý netýká toho útvaru…mám přijít až v lednu na kontrolu zda to roste nebo ne, tento přístup mi připadne od Dr. ne moc dobrý, když mám přijít až za tak dlouho dobu… Nevím co mám dělat a bojím se, že je to něco horšího… Setkala jste se některá taky s tím?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >