Útvar na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:10
útvar na vaječníku

Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem tady anonymně, ale mám problém a docela se toho bojím :(. S manželem se snažíme o miminko, 2× jsem byla na IUI, bezúspěšně. Dnes jsem byla na preventivní gynekologické prohlídce a tam mi Dr. zjistila, že mám,,nějaký bílý" útvar na vaječníku, dělala mi cystologii a výsledky budu vědět až za 14dní, ale cystologie se prý netýká toho útvaru…mám přijít až v lednu na kontrolu zda to roste nebo ne, tento přístup mi připadne od Dr. ne moc dobrý, když mám přijít až za tak dlouho dobu… Nevím co mám dělat a bojím se, že je to něco horšího… Setkala jste se některá taky s tím?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >