Reklama

Doplatek Clostilbegyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 03.10.18 17:20
Doplatek Clostylbegyt

Zdravím, nevíte někdo, jaký je teď tak doplatek Clostylbegytu?
Minulý týden se měl vracet na trh. Co jsem četla, tak se na něj doplácí pár korun a já dnes dala za těch 10 tablet 368 kč doplatek 8o
To tak hrozně podražil???

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3267 příspěvků 03.10.18 17:25

Ano, dnes standardní doplatek.

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 03.10.18 17:27

Děkuju za potvrzení i když dost nemilé zprávy..to teda při léčbě 3 měsíce každý den dělá hezký ranec namísto těch pár korun před měsícem :(

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 03.10.18 17:38

Já ho brala cca před měsícem a půl a nedoplacela jsem vůbec nic 8o to je teda pěkná pálka, snad už ho nebudu potřebovat :lol:

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 03.10.18 17:44
@Janičcka92 píše:
Já ho brala cca před měsícem a půl a nedoplacela jsem vůbec nic 8o to je teda pěkná pálka, snad už ho nebudu potřebovat :lol:

No o 0 jsem právě četla (max. pár korun)..i že ten výpadek byl snad proto, že je lék moc levný. Ale z 0 na 1104 Kč/měsíc to je teda masakr!

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 03.10.18 17:50

@Pandulka to je teda brutus 8o ať žije naše zdravotnictví :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 42668 příspěvků 03.10.18 18:02

To bereš měsíc v kuse? Standardně se bere cca 5 dní v měsíci 1-2 tabletky denně. Takže spíš než doplatek mě zaráží to neobvyklé dávkování.
Ale jo, tohle je celkem běžné, už dvacet let beru léky na štítnou žlázu a dle aktuálních sazebníků se doplatky pohybují od nuly po pár stovek.

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 03.10.18 19:58
@ugluk píše:
To bereš měsíc v kuse? Standardně se bere cca 5 dní v měsíci 1-2 tabletky denně. Takže spíš než doplatek mě zaráží to neobvyklé dávkování.
Ale jo, tohle je celkem běžné, už dvacet let beru léky na štítnou žlázu a dle aktuálních sazebníků se doplatky pohybují od nuly po pár stovek.

Mám to pro chlapa, který to má brát minimálně 3 měsíce v kuse 1 tabletu denně a pak se uvidí, jestli i dál..

ugluk
Hvězda diskuse 42668 příspěvků 03.10.18 20:23

@Pandulka aha, jasně, to bylo jediné, co mě napadlo, že se to bere v kuse, akorát mě mátl příspěvek v ženském rodě :) Tak jako není to úplně malá suma, na druhou stranu furt výrazně nižší než případné IVF a přeci jen, furt to není život zachraňující lék. Hlavně držím palce, ať to zabere!

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 03.10.18 20:43
@ugluk píše:
@Pandulka aha, jasně, to bylo jediné, co mě napadlo, že se to bere v kuse, akorát mě mátl příspěvek v ženském rodě :) Tak jako není to úplně malá suma, na druhou stranu furt výrazně nižší než případné IVF a přeci jen, furt to není život zachraňující lék. Hlavně držím palce, ať to zabere!

Jojo, já to vyzvedávala chlapovi, proto příspěvek v mém ženském rodě :D. No já to počítala právě a Clostyl spolu se všemi vitamíny a léky na prokrvení(14 tablet denně) stjí cca 2000 Kč na měsíc.to sem za ten půlrok léčby na ceně IVF..tak mi to přijde trochu zvrácené :roll:
Děkuju moc! Snad mu to pomůže..nikde se o úspěšnosti Clostylu u chlapa nepíše, tak snad to neni zlý znamení :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >