Cizí jména, musejí však být v kalendáři

248
11.11.20 19:40

Cizí jména, musejí však být v kalendáři

Ahoj, mohli byste mi napsat cizí jména, která se vám líbí, ale jsou v kalendáři? Respektive podobná, aby mohlo dítě slavit svátek? Například William - Vilém. Děkuji za inspiraci. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Peltaga
11.11.20 19:46

Kathrin - Kateřina :) to se líbí sousedce

• Citovat
  • Nahlásit
17510
11.11.20 19:48

Každé jméno má den, kdy slaví jmeniny. Jestli je nebo není v kalendáři, je šumák. My máte Teodoru, slaví svátek na Bohdanu, což je její česká obdoba. Pokud chceš jen jména z kalendáře, tak si je tam přečti, jinak si pořiď knihu Jak se bude jmenovat, tam najdeš všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
11.11.20 19:56
@Janli píše:
Každé jméno má den, kdy slaví jmeniny. Jestli je nebo není v kalendáři, je šumák. My máte Teodoru, slaví svátek na Bohdanu, což je její česká obdoba. Pokud chceš jen jména z kalendáře, tak si je tam přečti, jinak si pořiď knihu Jak se bude jmenovat, tam najdeš všechno.

Já si myslím, že paní jde o to, aby každý věděl, kdy má dítě svátek. Já bych Teodoře na Bohdanu nepřála, protože bych to nevěděla. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
50972
11.11.20 20:00

Nase mlada ma svatek 10. 3., ale Viktorie neni. Prestoze neni jmeno v kalendari, tak u nas v CR svuj oficialni den urceny ma.
Prarodicum jsme to do kalenadare zapsali nebo nechali vyrobit kalendar, nez si zvykli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
11.11.20 20:06
@Janli píše:

To je zase jednou výkřik do tmy. Já se ptala na oblíbená jména. V kalendáři je těžko najdu. Že bych tam měla napsáno: Janli: tak té se líbí jméno Teodora. Peltaga: tě se líbí jméno Kathrin :roll: napiš kde a určitě si takový kalendář pořídím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50972
11.11.20 20:11

Mi se ted nejvic libi jmena: Beata a Edita, Jasmina, Malvina, Evelina. Kluk Teodor, Hugo, Elias.
Jestli jsou vsechna v kalendari, tak to netusim. Jak jsem psala hore, tak jsme si poradili jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
11.11.20 20:13
@Kelsey píše:
Mi se ted nejvic libi jmena: Beata a Edita, Jasmina, Malvina, Evelina. Kluk Teodor, Hugo, Elias.
Jestli jsou vsechna v kalendari, tak to netusim. Jak jsem psala hore, tak jsme si poradili jinak.

Pěkná :) a tobě nevadí, že pak kamarádi ve škole nevědí, že má svátek? Tím odpadá improvizované všechno nejlepší k svátku, ne? Já co si nepřečtu v kalendáři, to nevím. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Karlies
11.11.20 20:18

Taky mi přijde hnusný vůči děcku že nemá jméno v kalendáři.

• Citovat
  • Nahlásit
Karlies
11.11.20 20:20
@Janli píše:

Jméno je teda nic moc samo o sobě ale ukaž mi kohokoliv komu jsi neřekla kdy slaví kdo to trefí. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
17096
11.11.20 20:25
@PetyMimi píše:
Ahoj, mohli byste mi napsat cizí jména, která se vám líbí, ale jsou v kalendáři? Respektive podobná, aby mohlo dítě slavit svátek? Například William - Vilém. Děkuji za inspiraci. :kytka:

Moje dcera se jmenuje Lea, svatek slavi na Leonu. Z divcich jmen jsem jeste zvazovala Maya Thea, Nadia, Olivie, ale to by na tebe byla asi prilisna divocina, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5489
11.11.20 20:26
@Karlies píše:
Jméno je teda nic moc samo o sobě ale ukaž mi kohokoliv komu jsi neřekla kdy slaví kdo to trefí. :zed:

A není to jedno, je nutné aby k svátku přál každý z povinnosti jen protože to jméno je v zrovna ten den v kalendáři? Takhle ji poprejou lidi kterým na tom opravdu záleží.. A Teodora je moc hezké jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
11.11.20 20:27

Mám Eliáše už je mu 8. Svátek má na Ilju a jelikož to připadá na letní prázdniny, tak neřeším, že to spolužáci neví. Blízká rodina ví kdy má svátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
11.11.20 20:27
@warita píše:
Moje dcera se jmenuje Lea, svatek slavi na Leonu. Z divcich jmen jsem jeste zvazovala Maya Thea, Nadia, Olivie, ale to by na tebe byla asi prilisna divocina, ze?

Olivie? Hmmm :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14464
11.11.20 20:28

Tvl, to jsou problémy, ty jména se postupně obnovují, dopisují, jsou i kalnedáře kde má v jeden den vypsáno svátek 5 jmen. :roll: Jako tohle je vážně dno dle čeho vybírat děcku jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama