Clear blue 1-2

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Stálice 99 příspěvků 17.03.18 21:04
Clear blue 1-2

Zdravim vas, dnes jsem delala test, uz jsem nevydrzela a testila pred MS, konkretne dva dny pred MS.. A to digitalnim clearblue, mam tam 1-2, pridavam fotku, je spolehlivy? Tedy kdyz jsem pred MS mam to brat jako spolehlivy vysledek? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janka23
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 17.03.18 21:12

Tak to gratuluji. Jeden z nejspolehlivesich testu. Gratuluji

Emay
Stálice 99 příspěvků 17.03.18 21:15
@janka23 píše:
Tak to gratuluji. Jeden z nejspolehlivesich testu. Gratuluji

Dekuju, dekuju, tolik jsme si to prali :srdce: :srdce:

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 17.03.18 21:52

@Emay spolehlivý je, ale neznamená to nic víc než papírkový test. První trimestr je buď a nebo. Ať je vše ok.

Emay
Stálice 99 příspěvků 17.03.18 21:53
@lachtanice86 píše:
@Emay spolehlivý je, ale neznamená to nic víc než papírkový test. První trimestr je buď a nebo. Ať je vše ok.

Dekuju, snad budu mit stesti :kytka:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 17.03.18 22:34
@lachtanice86 píše:
@Emay spolehlivý je, ale neznamená to nic víc než papírkový test. První trimestr je buď a nebo. Ať je vše ok.

Více optimismu ;) gratuluji

Emay
Stálice 99 příspěvků 17.03.18 22:38
@Oplatečka píše:
Více optimismu ;) gratuluji

Dekuju :srdce: :hug:

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 17.03.18 22:55

@Oplatečka jen konstatuji fakt.

Luciiiš83
Závislačka 4789 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 23:55

@Emay já ho taky dělala a nyní jsem 13tt :palec:

Emay
Stálice 99 příspěvků 18.03.18 00:01
@Luciiiš83 píše: :hug:
@Emay já ho taky dělala a nyní jsem 13tt :palec:

Skvely, gratuluju a dekuju za povzbuzeni :hug:

janka23
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.03.18 08:03

@Emay
Ja ho delala den pred ocekavanou ms a za 14 dni ma ten muj digitalni test (1-2) 3roky. Ted se snazime a ceka me uz ve skrince novy a zabaleny. Tak snad ro vyjde. A za tyden tam budu mit to, co ty :D

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 18.03.18 09:36
@lachtanice86 píše:
@Oplatečka jen konstatuji
@lachtanice86 píše:
@Oplatečka jen konstatuji fakt.

Rozumím..ale nevěřím že si někdo u pozit, testu říká aaale nic to neznamená, budu se radovat až ve 13tt…stát se může cokoliv kdykoliv…sama jsem opět snazilka tak přeji všem čerstvým tehulkam radost z pozit. testu ;)

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 18.03.18 09:54

@Oplatečka nebudeš mi věřit, ale já sama mám teď 3dny pozitivní test a opravdu se neraduji. Mám za sebou biochemko, sp i zt. Proto to píšu. To, že to nikomu nepřeji, je jasné. Jen je potřeba i s touto smutnou a bolestnou možností počítat.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 18.03.18 11:18
@lachtanice86 píše:
@Oplatečka nebudeš mi věřit, ale já sama mám teď 3dny pozitivní test a opravdu se neraduji. Mám za sebou biochemko, sp i zt. Proto to píšu. To, že to nikomu nepřeji, je jasné. Jen je potřeba i s touto smutnou a bolestnou možností počítat.

To chápu…kamarádka teď přišla o mimi ve 20tt, jedna tak před třemi lety a jedna dokonce ve 39!!!tt beru to tak že člověk by se musel radovat až bude držet mimi v náručí…přeji ti ať to tentokrát dopadne dobře :kytka: ps: já sama porodila akutní sc ve 32tt a příští měsíc je to rok co se snažíme.

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 18.03.18 11:30

@Oplatečka díky moc a přeji ať vám to vyjde. No my už skoro tři roky. Mezitím ale ty potraty, laparky, léčba endometriozy. Takže se to protáhlo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama