Clear blue test odpoledne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 16:50
Clear blue test odpoledne

Zdravím vás dámy. Mám otázku jsem asi jeden den po vynechání ms a koupila jsem si dneska clear blue digitální test s ukazatelem týdnů. Zkoušela jsem ho hned po příchodu domů.. Moci nebylo moc a byli tam i nějaké, jak to nazvat „bílky“ Nebo něco.. Po delší době mi test ukázal minusko. Myslela jsem si že už to vyšlo.. Proto se ptám, máte nějaké zkušenosti že vám tento test ukázal negativní odpoledne a ráno pri první moci pozitivní? Děkuji za všechny zkušenosti, doufám že jich bude hodně. Bylo by fajn si o tom něco pocist. Samozřejme tu diskuze jsou, ale staré třeba 2 až 3 roky a kvalita testu se podle mě mohla odlišit. :(

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 19.01.19 16:52

Buď je brzy, nebo je to prostě negativní.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 19.01.19 16:53
@Anonymní píše:
Zdravím vás dámy. Mám otázku jsem asi jeden den po vynechání ms a koupila jsem si dneska clear blue digitální test s ukazatelem týdnů. Zkoušela jsem ho hned po příchodu domů.. Moci nebylo moc a byli tam i nějaké, jak to nazvat „bílky“ Nebo něco.. Po delší době mi test ukázal minusko. Myslela jsem si že už to vyšlo.. Proto se ptám, máte nějaké zkušenosti že vám tento test ukázal negativní odpoledne a ráno pri první moci pozitivní? Děkuji za všechny zkušenosti, doufám že jich bude hodně. Bylo by fajn si o tom něco pocist. Samozřejme tu diskuze jsou, ale staré třeba 2 až 3 roky a kvalita testu se podle mě mohla odlišit. :(

Když je mínus,tak negativní.Každá ti max poradí,že máš zkusit za dva dny další test,pokud se ms stále nedostaví.Mně tento test zase udělal falešné slabé plus. Určitě udělej raději z ranní moči. :palec:

M-A
Kecalka 194 příspěvků 19.01.19 17:26

Brzo, me clear blue ukazal az 5.den od vynechani a to rano, kdyz jsem zkousela driv byl negativni ikdyz uz bylo zpozdeni…

Lucie1906
Kecalka 110 příspěvků 19.01.19 17:50

Ahoj, v září 20ho mi ukázala negativní, 31ho dělaný normální test a na něm slušné 2 čárky, pro jistotu dělaný opět digitální 2.října a ukázalo mi to 2-3 týdny, těhotná jsem byla bohužel to skončilo v 10tt ZT. Teď ve čtvrtek 17.1 dělaný Digital a negativní, dnes na normálním testu slabá ale vidítelna druhá čárka, vyhráno ještě nemám ale můžu poradit že buď těhotná opravdu nejsi nebo je ještě brzy tak jak to bylo u mě, ale držím palce ať to dopadne tak jak si přeješ :andel: :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 18:22

Děkuji všem moc, holky. Uklidnily jste mě..... Zkusím v pondělí. Děkuji všem :srdce: :srdce: :srdce: dám vědět.

skorotehotna
Kecalka 422 příspěvků 19.01.19 18:27

Mě se nestalo, ze by byl falešné negativní. Testovala jsem v den vynechání MS

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >