Interrupce a budoucí neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 18.01.19 16:34

..

Příspěvek upraven 26.01.19 v 15:39

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 232 příspěvků 18.01.19 16:39

Proč teď řešíte interupci, když jste se o miminko snažili?

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 18.01.19 16:39

Tak pokud jsi ve 4 týdnu, tak můžeš pořád na miniinterrupci, ta je šetrnější.
A osobně neznám žádnou ženu po interrupci, která by později neotěhotněla nebo měla nějaký s tím související problém. Krom teda psychiky.

To ty dluhy máte tak čerstvé nebo co? O dítě jste se snažili dost dlouho a najednou…

Příspěvek upraven 18.01.19 v 16:42

pionyrka
Kecalka 467 příspěvků 18.01.19 16:42

Ja mam kamaradku, ktera byla na interupci uz trikrat a ted ceka 5 dite takze z kazde zeny to muze byt jine, tam bych spis videla problem vek, pokud jsi mlada tak je riziko mensi po 40 uz by problem byl

Bubla_Bučková
Kelišová 5212 příspěvků 18.01.19 16:43
@Libuslibu píše:
Zdravím, jsem v prekérní situaci. Jsem ve 4tt a s přítelem přemýšlíme o interrupci s důvodu nestabilní práce a dluhů a nepřipravenosti býti rodiči. I když jsem si dítě moc přála, bylo by to ode mne sobecké vůči přítelovi, který není připraven a jsme oba v nejistotě což je normální, protože je to v našem vztahu nové.
Já se ale bojím jít na interrupci s důvodu budoucího rizika neplodnosti.

Proto se obracím na Vás s otázkou, kterou si furt kladu.

Jak velká pravděpodobnost je, že po interrupci budu neplodná?

Předem moc děkuji za odpověď.

Ps: Moc prosím, jsem opravdu zoufalá..

Kolik žen podstoupí umělé přerušení, protože musí (postižení, vada, zamlkle…)a rozhodně jim naopak doktoři tvrdí, jak příště bude všechno v pořádku a do roka jsou tam zpátky a rodí. Ale když to žena chce, tak se to vytahuje jak eso z rukávu :nevim: já bych asi nesla dobrovolně, ale jestli se bojíš jenom tohle tak na to jdi.

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 18.01.19 16:51

@Bubla_Bučková Děkuji za radu, moc si toho vážím.

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 18.01.19 16:52

@pionyrka Děkuji moc, jsem mladá ale strach neskutečný :(

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 18.01.19 16:56

A HA jste vysadili a chrapali spolu bez ochrany proč?
Ptáš se, jestli si budete moct za čas udělat nový dítě, když teď to první zabijete. Jo, bohužel asi ano. Ale to druhé dítě nikdy nebude jako to první. Žádné další nebude jako to první. Třeba až uvidíš to další, dojde ti, co jsi provedla svému prvnímu dítěti…

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 18.01.19 16:56

@Rive - Děkuji za odpověď, o dítě jsme se sice snažili ale právě ty dluhy máme teď čerstvě, já ztratila práci a proto jsem si vzala půjčku a nechci být v dluhách a odebírat svému dítěti jen kvůli tomu, že byla blbá a vzala si půjčku.. :(

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 18.01.19 16:59

"

Příspěvek upraven 26.01.19 v 15:40

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 18.01.19 17:03

A co ta nepřipravenost býti rodiči? Když jste se vědomě o dítě snažili? To jako jsi otěhotněla a zjistila, že vlastně nejsi připravená?

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 18.01.19 17:04
@Libuslibu píše:
@Helileli - Promiňte ale je to pro mě dost těžké i bez toho co jste teď napsala.. Mě to právě dochází, proto jsem s toho tak špatná… Nechci o něj přijít ale nechci vychovávat dítě a odebírat mu jen kvůli tomu, že jsem byla blbá.. a vzala si půjčku.

Ja souhlasim s @Helileli . Ta veta „Třeba až uvidíš to další, dojde ti, co jsi provedla svému prvnímu dítěti…“ je uplne presna. Uz nikdy nebudes mit to stejne dite, ktere mas ted v brise. Ja bych uz vzdycky premyslela, jake bylo to prvni. Ale tyhle veci mi plne dosly az s vlastnimi detmi. Ze clovek nezabiji „neco“, ale opravdu „dite“… Ze to „neco“ bylo uz to stejne dite, ktere mam ted doma.

Drzim palce, at se rozhodnes spravne. V CR hlady neumrete.

Příspěvek upraven 18.01.19 v 17:08

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 18.01.19 17:04

Nechceš odebírat dítěti, tak odebereš vědomě zplozené dítě :potlesk:

Ennny
Závislačka 2632 příspěvků 18.01.19 17:04

@Libuslibu a to máš jako půjčku 10 mega nebo co, my máme hypotéku a dvě děti a nikdo nijak nestrada :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 18.01.19 17:06

Ty jste hlavně oba blbý, že se snažíte o dítě x měsíců a jakmile přijde a přítel řekne, že nechce, tak je konec..
To bych se hodně zamyslela, co to máš za partnera… Nebo proč mu lžeš, tajíš dluhy atd.

Ano, šance, že se něco stane a budeš neplodná je, není velká, ale je možná. S tím do toho musíš jít.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >