Clostyl bez předpisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 12:41
Clostyl bez předpisu

Mám problém s ovulaci, prvního ročního syna máme po užívání clostylu. Teď už se snažíme od prosince o druhé miminko a vím, že ovulace ještě nebyla ani jednou. Mám tu ještě celé balení clostylu od prvního snažení a přemýšlím, že ho zkusím vzít ikdyž vím že je na předpis.
Vzali byste si ho také někdo nebo byste to neriskli? O tom jaké mohou být vedlejší účinky vím i o tom jak ho mám brát také. Ale to že se to po něm poprvé povedlo mě láká ho zkusit vzít i bez předpisu. A k lékaři jsem objednama až za tři měsíce

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 09.03.18 12:55

Ja uz bych clostyl podruhe ani snad brat nechtela, zkusila jsem si nektere vedlejsi účinky :?
Co zkusit neco jineho na úpravu cyklu, ovulace? Casto tu ctu o gynexu, premyslim ze ho taky zkusim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 13:21

@Anna85 gynex, čaje a vitamíny jsem zkoušela. Syna máme po třech letech snažení a hned na první pokus s clostikem

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 09.03.18 13:25

Snažíte se tři měsíce, co tomu dát ještě čas? Nevzala bych si to vůbec, je to svinstvo. Když už, tak po poradě s lékařem :zed:

Janli
Závislačka 4994 příspěvků 09.03.18 13:30

V žádným případě! Bez folikulometrie a lékařského dohledu ani omylem! Zkus bylinnou kůru od Podhorné z Naděje. U mě zabrala. Ty tři měsíce do kontroly to vydržíš!

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 09.03.18 13:56

Chapu, ze te to laka, kdyz se hned zadarilo. Treba moje stara gyndarka mi dala Clostil a ani me nekontrolovala. :nevim: A co se domluvit s dr aspon na folikulometrii? At si hlidana. Jen prece to je lepsi.

Dou
Stálice 89 příspěvků 11.03.18 20:49

Neber, počkej až po kontrole u doktora. Mě se po clostilu začala tvořit cysta. Nebo mám prý náběh. Snad jsem ji vypudila.. A snad bude už mimčo :think:.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama