Reklama

Clostyl bez předpisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 12:41
Clostyl bez předpisu

Mám problém s ovulaci, prvního ročního syna máme po užívání clostylu. Teď už se snažíme od prosince o druhé miminko a vím, že ovulace ještě nebyla ani jednou. Mám tu ještě celé balení clostylu od prvního snažení a přemýšlím, že ho zkusím vzít ikdyž vím že je na předpis.
Vzali byste si ho také někdo nebo byste to neriskli? O tom jaké mohou být vedlejší účinky vím i o tom jak ho mám brát také. Ale to že se to po něm poprvé povedlo mě láká ho zkusit vzít i bez předpisu. A k lékaři jsem objednama až za tři měsíce

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 09.03.18 12:55

Ja uz bych clostyl podruhe ani snad brat nechtela, zkusila jsem si nektere vedlejsi účinky :?
Co zkusit neco jineho na úpravu cyklu, ovulace? Casto tu ctu o gynexu, premyslim ze ho taky zkusim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 13:21

@Anna85 gynex, čaje a vitamíny jsem zkoušela. Syna máme po třech letech snažení a hned na první pokus s clostikem

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 09.03.18 13:25

Snažíte se tři měsíce, co tomu dát ještě čas? Nevzala bych si to vůbec, je to svinstvo. Když už, tak po poradě s lékařem :zed:

Janli
Kelišová 5643 příspěvků 9 inzerátů 09.03.18 13:30

V žádným případě! Bez folikulometrie a lékařského dohledu ani omylem! Zkus bylinnou kůru od Podhorné z Naděje. U mě zabrala. Ty tři měsíce do kontroly to vydržíš!

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 09.03.18 13:56

Chapu, ze te to laka, kdyz se hned zadarilo. Treba moje stara gyndarka mi dala Clostil a ani me nekontrolovala. :nevim: A co se domluvit s dr aspon na folikulometrii? At si hlidana. Jen prece to je lepsi.

Dou
Stálice 89 příspěvků 11.03.18 20:49

Neber, počkej až po kontrole u doktora. Mě se po clostilu začala tvořit cysta. Nebo mám prý náběh. Snad jsem ji vypudila.. A snad bude už mimčo :think:.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >