Reklama

Výtok z obou bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 106 příspěvků 07.03.18 16:14
Výtok z obou bradavek

Ahoj holky,
chci se zeptat. Mám cca 5 dní ms, takže už spíš konec. Jelikož nosím během ms sportovní podprsenku, protože v normální mě bolí prsa, všimla jsem si, že v místě bradavek mám na podrsence dva flíčky, cca 2×2cm. Vypadá to jako kdyby to byla zaschlá voda a udělalo to skvrnu na látce. Nemám jinak nic špinavého. Zajímalo by mě, jestli nevíte, co to může být, docela se bojím. Četla jsem, že to může být něco s prolaktinem a to je prý celkem problém. Ještě podotýkám, že beru každý měsíc Utrogestan, kvůli normě progesteronu.
Moc vám děkuju za NORMÁLNÍ odpovědi. :mavam:

Reklama

Reakce:

Carli26
Kecalka 213 příspěvků 07.03.18 20:09

Ahoj, měla jsem to podobné, ale ne navázáne na ms, byla jsem na odberech na prolaktin a na sonu, vše v poradku…Bylo mi řečeno, že to může být stresem, změnou hladin hormonu před ms nebo po ms…Hlavně prsa nemackat…o to víc se to bude spoustet…A kdyžtak se poradit s doktorkou

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama