Špinění 34.DC a pak nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 15:07
Špinění 34.DC a pak nic

Ahojky, chci se zeptat, zda jste někdy měly něco podobného. Jsem dnes 35.dc, včera ráno jsem při močení (po utření) měla papír lehce růžový. Tak jsem myslela, že se mi rozjíždí ms. Ale celý den nic a dnes taky nic. TT negativní. Snažíme se o mimi, cyklus mám 30-32 dní. Bolesti žádné jako před ms, nic. Máte s tím zkušenosti? :-)

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Kecalka 404 příspěvků 07.03.18 15:43

Já jsem špinila 1 den, druhý den to přestalo, třetí den jsem testovala a byla jsem těhu.

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 15:47

@Pucalkovic Amina když mně přijde, že by se těhu už ukázalo dřív..styk jsme měli 3× v období 15.-19.2.

Pucalkovic Amina
Kecalka 404 příspěvků 07.03.18 15:56

@Adeelka27 A máš pravidelný cyklus nebo je u tebe zpoždění běžné? A kdys měla ovulaci? Čistě teoreticky, kdybys ovulovala až třeba 23. den cyklu (tak spermie ze sexu 19. 2. by si vydržely počkat) a dnes by to tedy bylo třeba teprve 12. den po ovulaci a test by ještě nemusel být pozitivní.

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 16:47

@Pucalkovic Amina zpoždění mám někdy, kdy jsem třeba nemocná nebo mám trochu stres..cyklus jsem měla 28-30 a když jsme se začali snažit tak 30-32. Ovulaci jsem měla 17.den cyklu

Pucalkovic Amina
Kecalka 404 příspěvků 07.03.18 17:17

@Adeelka27 Tak to si myslím, že už by test ukázal, to je tedy teď 18. DPO.

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 17:21

@Pucalkovic Amina právě no…nejsem nadšenec pro doktory, takže zatím nikam neběžím. nejspíš zkusím ještě jeden test a pak nasadim bylinky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama