Reklama

Pregnafolin 800 a gynex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucinkaC
Stálice 75 příspěvků 07.03.18 19:29
Pregnafolin 800 a gynex?

Má někdo zkušenosti s těmito,,léky"?? :) :nevim:

Reklama

Reakce:

jancabr
Kecalka 316 příspěvků 28 inzerátů 08.03.18 17:58

Gynex neznám, ale na to se dá najít spousta konverzací na různých mateřských fórech. Pregnafolin jsem dostala v Dr. maxovi, když jsem řekla, že bych chtěla kyselinu listovou na podporu otěhotnění. No, jsem na tyhle vitamíny trochu lajdák, takže jsem brala jeden tak obden. Jeden měsíc jsem zkusila opravdu pravidelně denně si jeden vzít a normálně mě bolel podbřišek jak blázen. Asi je to moc velká kombinace vitamínů na mě. Těsně po ovulaci takové menší křeče skoro týden v kuse, jak bych to měla dostat. Tak jsem to přestala brát uplně.

LucinkaC
Stálice 75 příspěvků 08.03.18 20:14

@jancabr no já oboje užívám a všude a tom píší chválu jak na gynex tak na tu kyselinu ale já už to užívám několik měsíců a žádné změny… Gynex jsou takové kapičky které se v lekarně nedají koupit jen na internetu.. Je to takový bylinný extrakt… Ma srovnat ms, a celkově upravit hormony, snížit pocení a hlavně se užívá na ženskou a mužskou neplodnost… :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.18 09:53

mám dotaz prosím, lze brát pregnafolin 800 i po ukončení 12tt? jen abych je dobrala a pak koupím to následné balení, děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama