Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Holky vtírnu se, nemůžete sem hodit nějakej odkaz na tu taneční podložku, jestli někdo máte něco vyzkoušenýho? Naše malá má 3.narozeniny za tři týdny - všeho mají habaděj, kolo dostane po starší sestřičce, takže bude jen helma, a já už od nového roku marně přemýším. Díky
Naše tříleťačka z vánočních a narozeninových dárků nejvíc využívá princeznovské šaty a pokladnu,ta tady pípá denně, neustále si hrajeme na obchod.
Kuličkodráhu, Lego Duplo, panenku Barbie, stavebnici Playmobil, kuchyňku, knížku, DVD (krtečka, šmouly, gumídky), zhu zhu křečka.....
Máme taky zmzlinovač a je fakt, že to sama neumáčkne, ale hraje si s tím pořád.Taky si hraje s obchodem, je fakt super http://www.zbozi.cz/…rstore-2011/. Pokud nějaké drobnosti tak třeba nějaká CD- Míša Růžičková je skvělá, u toho pořád tancujeme a letí to teď ve školkách http://www.minidiskoteka.cz/…tila-nove-cd
Hmm zajímavá, malá má knížky moc ráda, pořád u nějaký leží, tak se po ní tady mrknu…