Co 3letý holčině k narozeninám

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Rose-k
6.2.12 22:02
Jitulinek26 píše:
my ke třetím narozeninám dali dcerce dřevěnou vláčkodráhu, ta měla úspěch :palec:
A k Vánocům (to jí byly 3 a měsíc) měli pro nás naprosto nečekaně úplně největší úspěch „dospělácké“ peřiny a povlečení :lol:A pak taky je super knížka http://www.bux.cz/…3-6-let.html, v té si teď prohlížíme hodně často ;)

Hmm zajímavá, malá má knížky moc ráda, pořád u nějaký leží, tak se po ní tady mrknu…

  • Citovat
  • Upravit
2551
6.2.12 22:08

Holky vtírnu se, nemůžete sem hodit nějakej odkaz na tu taneční podložku, jestli někdo máte něco vyzkoušenýho? Naše malá má 3.narozeniny za tři týdny - všeho mají habaděj, kolo dostane po starší sestřičce, takže bude jen helma, a já už od nového roku marně přemýším. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1067
6.2.12 23:03

Naše tříleťačka z vánočních a narozeninových dárků nejvíc využívá princeznovské šaty a pokladnu,ta tady pípá denně, neustále si hrajeme na obchod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JolinkaTac
6.2.12 23:32

Kuličkodráhu, Lego Duplo, panenku Barbie, stavebnici Playmobil, kuchyňku, knížku, DVD (krtečka, šmouly, gumídky), zhu zhu křečka.....

  • Citovat
  • Upravit
9
7.2.12 10:21

Máme taky zmzlinovač a je fakt, že to sama neumáčkne, ale hraje si s tím pořád.Taky si hraje s obchodem, je fakt super http://www.zbozi.cz/…rstore-2011/. Pokud nějaké drobnosti tak třeba nějaká CD- Míša Růžičková je skvělá, u toho pořád tancujeme a letí to teď ve školkách http://www.minidiskoteka.cz/…tila-nove-cd

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný