Kamarád – co chce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:17
Co chce?

Ahoj, přes rok dělám jednu zájmovou aktivitu. Našla jsem si tu kamarády. Podnikáme různé akce, věci, apod. Samozřejmě se zde pohybují i chlapi a jeden se mi od začátku líbí. Hodně si rozumíme a za ten rok jsme se tak nějak poznali. Víme o sobě dost věci. Nikdy mezi námi nic nebylo, neboť má dlouhodobou přítelkyni, a já to respektuji. Nejsem moc stavěná na to, abych dělala někomu milenku, někde se schovávala, apod. a hlavně se nebudu někomu cpát do vztahu. Takže jsem to vždycky brala platonicky s tím, že to nejde. Nikdy jsem nikomu nic neříkala, ani mu nikdy nic nenaznačovala. Určitě máte ve svém okolí taky někoho takového.

Dnes jsme se viděli, jako každý čtvrtek, a když jsme stáli chvíli osamotě, tak mi říká, že je to těžký, že je na jednu stranu zadaný a na druhou stranu má co dělat, aby se do mě nezakoukal. Mě to vnitřně trochu vyděsilo a snažila jsem se to obrátit ve vtip, na který moc nereagoval a působil, že to myslí vážně. Nyní tu sedím, cítím se trapně a jsem i trochu naštvaná. Mě to doteď vyhovovala a nechci přijít o ten kolektiv lidí, co jsem tam potkala a nechci, aby si o mně ostatní mysleli, že se tahám se zadaným. A jak znám ho, tak on o žádnou ostudu nestojí a taky nechce přijít o ten kolektiv.

Moje otázka tedy zní, proč si myslíte, že mi to řekl a jak byste dál případně reagovali.

Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mroe
Extra třída :D 14877 příspěvků 10.01.19 20:20

Doufa, ze by si prece jen uzil?

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 10.01.19 20:25

Řekl to, protože se mu líbíš. Jak bych reagoval já nevím, možná tě chce jenom pozvat na kafe a trošku si pokecat. Do vztahu by asi nešel - jak jsi napsala, jste oba zadaní. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:28

Ale já zadaná nejsem.

páájaa2
Kecalka 455 příspěvků 10.01.19 20:32

Podle mě si dělá alibi, aby až se to jednou mezi vámi zvrhne, mohl říct „dobře víš, že jsem nikoho podvádět nechtěl“ ;)

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 10.01.19 20:32

Já obecně nemám ráda u lidí tu cestu: „jsem s nevyhovujícím partnerem, ale je to lepší než nic, takže si počkám, až najdu někoho lepšího a pak to rozseknu.“ Jednak je to nefér k tomu současnému, jednak nemáš jistotu, že i ty nebudeš jen náplast do doby, než konečně najde ženu dle svého gusta. A pokud jeho partnerka je plně vyhovující a on ti přesto řekl, že se mu líbíš a čeká, zda se chytíš (což je podle mě důvod, proč to řekl, čekal na reakci)… no nechtěla bych ho. Buď ať opustí blbý vztah a je volný, nebo ať nehledá. Plus pokud máte dobrý kolektiv, také bych nechtěla přijít o celou partu, a vztahem se zadaným chlapem by sis to mohla dost pošlapat.

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 10.01.19 20:32
@Anonymní píše:
Ale já zadaná nejsem.

Tak to je zapeklitá situace. Jinak - já jsem taky single. :mrgreen: :mavam:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 10.01.19 20:33

Chce abys ho buď poňoukla k neřestem, nebo mu řekla že víš že je zadaný. Pokud ty nevěrná nebudeš nikomu, tak si klidně užij, ale počítej se všemi problémy co můžou vzniknout. Od otěhotnění, přes zamilování se jednoho z vás až po provalení jeho nevěry a následné pomsty sokyně.

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 10.01.19 20:34
@mrav píše:
Tak to je zapeklitá situace. Jinak - já jsem taky single. :mrgreen: :mavam:
:pankac: tak. A navíc emiminem prověřený charakter 8)
xvitko13
Povídálka 24 příspěvků 10.01.19 20:35

Ahojky, já si teda myslím, že se mu líbíš, možná sam neví co dělat…jestli bys ho chtěla, jestli jsi do něj zakoukaná, tak bych tomu tak nějak nechala průběh…pro mě osobně by byla stopka, kdyby byl ženatý… Pokud by to s tebou myslel vážně, nejdříve by se rozešel a až pak si začal s tebou. ..asi bych vyčkávala a současně dala najevo, že je to oboustranné, pokud to tedy tak je z tvé strany :wink:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 10.01.19 20:36

No co.. nasadil ti brouka do hlavy a ceka.....

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 10.01.19 20:49

Musíš vědět, co ty cítíš..on může chtít víc, nebo taky jen pěkný románek. To nikdy dopředu nepoznáš. Pořád je tam riziko a musíš vědět, zda do toho chceš jít. Nejsem zastáncem rozvracení vztahu, ale někdy se to tak semele, jsem toho příkladem :oops:. Jediné, co by mě odradilo a do čeho bych nešla by byl vztah, ve kterém jsou děti. Na ro bych neměla nervy ani žaludek

axelina
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 10.01.19 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj, přes rok dělám jednu zájmovou aktivitu. Našla jsem si tu kamarády. Podnikáme různé akce, věci, apod. Samozřejmě se zde pohybují i chlapi a jeden se mi od začátku líbí. Hodně si rozumíme a za ten rok jsme se tak nějak poznali. Víme o sobě dost věci. Nikdy mezi námi nic nebylo, neboť má dlouhodobou přítelkyni, a já to respektuji. Nejsem moc stavěná na to, abych dělala někomu milenku, někde se schovávala, apod. a hlavně se nebudu někomu cpát do vztahu. Takže jsem to vždycky brala platonicky s tím, že to nejde. Nikdy jsem nikomu nic neříkala, ani mu nikdy nic nenaznačovala. Určitě máte ve svém okolí taky někoho takového.

Dnes jsme se viděli, jako každý čtvrtek, a když jsme stáli chvíli osamotě, tak mi říká, že je to těžký, že je na jednu stranu zadaný a na druhou stranu má co dělat, aby se do mě nezakoukal. Mě to vnitřně trochu vyděsilo a snažila jsem se to obrátit ve vtip, na který moc nereagoval a působil, že to myslí vážně. Nyní tu sedím, cítím se trapně a jsem i trochu naštvaná. Mě to doteď vyhovovala a nechci přijít o ten kolektiv lidí, co jsem tam potkala a nechci, aby si o mně ostatní mysleli, že se tahám se zadaným. A jak znám ho, tak on o žádnou ostudu nestojí a taky nechce přijít o ten kolektiv.

Moje otázka tedy zní, proč si myslíte, že mi to řekl a jak byste dál případně reagovali.

Díky

ja si myslím že by se s Tebou rád vyspal :-) a pokud mu to ve vztahu třeba přestalo klapat tak třeba časem i neco víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:01
@mrav píše:
Tak to je zapeklitá situace. Jinak - já jsem taky single. :mrgreen: :mavam:

Ahoj, něco málo jsem od tebe četla a chci se tě zeptat jestli to není tajné na pár otázek :). Chceš mít do budoucna ještě vztah? Pokud ano jsi z Prahy nebo okolí? Byl byl bys ochotný mít případně ještě jedno dítko? Pokud by to nešlo nebyl by to pro tebe zádrhel, mít partnerku bez dítka a třeba bez možného společného dítka? Kolik ti je? Máš/te rádi zvířata? Anonym osobní, případně pak pošlu SZ a domluvím kafe :smile:

AnastazieB
Echt Kelišová 8469 příspěvků 10.01.19 21:03

Věřila bych tomu, co říká. Protože je to opravdu těžký, na jedné straně dlouholetý vztah, kdy se dva dobře znají, ví co čekat, ale rodinu nemají (nemají?) a na druhé straně někdo nový, kdo má společné zájmy, rozumíte si… Pokud se ti taky líbí, tak bych mu dala najevo, že ti není lhostejný, ale že druhé housle hrát nebudeš. Pak už to bude na něm, jestli to rozsekne nebo ne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >