Přišel a sedl si k televizi - na návštěvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 23:25
Přišel a sedl si k televizi - na návštěvě

Ahoj, anonymně dotaz. S přítelem se potkáváme o víkendu, vždycky někde přespíme - ne u něj, tam to nejde, u mne jen někdy. Přes týden v létě se vidíme tak jedno odpoledne, když je co dělat.
V sobotu jsme šli do bazénu, pak šli ke mně, navečeřeli jsme se a on si sedl k televizi a koukal do půl druhé na film. Já samozřejmě usnula, tak jsem šla do postele a spala jsem. Docela mě to naštvalo. jen nevím, jak se teď zachovat. Poraďte.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 09.01.19 23:29

Omlatit mu hlavu a tu bednu :lol: ne vážně kde je v tom problém? No tak si usnula a on koukal na film… A jestli si chtěla nějakou"akci" tak snad stačí říct nebo se pritulit :nevim:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17770 příspěvků 09.01.19 23:34

Zapamatuj si to. To byl totiž první den zbytku tvého života :nevim:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 09.01.19 23:37
@Anonymní píše:
Ahoj, anonymně dotaz. S přítelem se potkáváme o víkendu, vždycky někde přespíme - ne u něj, tam to nejde, u mne jen někdy. Přes týden v létě se vidíme tak jedno odpoledne, když je co dělat.
V sobotu jsme šli do bazénu, pak šli ke mně, navečeřeli jsme se a on si sedl k televizi a koukal do půl druhé na film. Já samozřejmě usnula, tak jsem šla do postele a spala jsem. Docela mě to naštvalo. jen nevím, jak se teď zachovat. Poraďte.

Upřímně? Řešíš kraviny. Tak nic nebylo a je všem dnům konec? To samé by mohl říct on o tobě, že jsi šla spát. :mrgreen:

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 09.01.19 23:42

Však si sa už zachovala - dobre vyspala, čo ešte chceš riešiť?? Hľadaj pozitíva a nerieš blbosti.

adriana24
Závislačka 3015 příspěvků 09.01.19 23:54

Třeba čekal, že začneš

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 23:56

Takže hlavní problém je v tom, že nebyla využitá příležitost k sexu? No neříkej mi, že by se nechal na tom gauči dvakrát přemlouvat :D

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47253 příspěvků 09.01.19 23:57

Zvykej si..:).

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2961 příspěvků 10.01.19 07:40

Ja čekala, ze usedl na gauč a sledoval tv na návštěvě někde u známých :lol: U tebe se asi citi trochu jako doma, tak si udělal pohodlí a jestli se ti sledování filmů nelíbilo, měla jsi něco říct nebo navrhnout jiný program :nevim:

zoidberg
Extra třída :D 12399 příspěvků 10.01.19 07:42

A co dávali v TV tak hrozného, že tě to naštvalo? :think:

debra.morgan
Kelišová 6216 příspěvků 10.01.19 07:44

a problém je, že nebyl šuk nebo co? :think:

Akinee
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.01.19 07:52

Najít si jiného borce a tady toho si nechat jako kamaráda. :)

Jancka_K
Kecalka 222 příspěvků 10.01.19 09:21

Možná zakladatelko specifikuj kde je problém… co vlastně řešíš?

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 10.01.19 10:55

Na návštěvě 8o ?

Náměsíčná
Závislačka 4235 příspěvků 10.01.19 13:03

Nechápu co řešíš? Se stane,že rozkoukáš něco co chceš vidět do konce. Asi si už tebe nepřipadá jako na návštěvě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >